Novinky

Rozhovor s Radko Pytlíkem

10. dubna 2011 v 17:57
Rozhovor s Radko Pytlíkem v časopise Instinkt nejen o Vojtovi Dykovi.

Plyšák s podpisem Vojty Dyka

10. dubna 2011 v 13:42

Na Aukro.cz můžeme získat plyšového zajíčka s podpisy známých osobností. Výtěžek poputuje do nadačního fondu Světluška.

"Chcete podpořit Světlušku a zároveň získat originální dárek? Zúčastněte se charitativní aukce a vydražte některého ze 100 malých a 5 obřích plyšových zajíčků s podpisem známých osobností, mezi kterými nechybí patronka Světlušky Aneta Langerová. Dražbu pořádá čokoládovna Lindt a celý výtěžek věnuje Světlušce. Řekněte prosím o této neopakovatelné příležitosti, jak podpořit nevidomé, Vašim přátelům. Děkujeme:-)"
(z oficiální stránky Světlušky na Facebooku)

Vojta Dyk dabuje Sherlocka Holmese

6. dubna 2011 v 12:14

"Britská BBC vstoupila na tenký led, přenesla dobrodružství slavného detektiva do jednadvacátého století a stvořila Sherlocka Holmese pro novou generaci."

Česká televize začne od 9. dubna vysílat seriál v čele se známým hrdinou - Sherlock. Hlavní role se zde perfektně zhostil Benedict Cumberbatch, který je do češtiny nadabován Vojtěchem Dykem. Jeho přítele - doktora Johna Watsona - představuje Martin Freeman s hlasem Davida Švehlíka. Inspektora namluvil Filip Blažek a paní Hudsonovou Libuše Švormová.

1. série obsahuje tři díly:
ČT1 sobota 9.4. - Studie v růžové (21:20)
ČT1 sobota 16.4. - Slepý bankéř (21:20)
ČT1 sobota 23.4. - Velká hra (21:10)

Více o pořadu naleznete na stránkách České televize, kde je k vidění i videoreportáž z dabingu.
.

Vojta Dyk je druhý v anketě Týtý

3. dubna 2011 v 18:30

2. dubna se v Divadle na Vinohradech konalo slavnostní předávání cen ankety TýTý 2010, kde o výhercích rozhodují sami diváci.

V kategorii Zpěvák byl společně s Martinem Chodúrem, Petrem Kolářem, Karlem Gottem a Michalem Davidem, který obsadil první místo, nominovaný i Vojta Dyk. Ten se umístil na místě druhém.

Kopletní seznam výherců naleznete na televize.cz.

"Že by mohl vyhrát právě Michal David, mě napadlo, už když jsem viděl jeho koncert k padesátinám. Byl velkolepý," uvedl Karel Gott s tím, že za zdaleka nejžhavějšího kandidáta na vítězství nicméně považoval spíše Vojtěcha Dyka.

Na tom se přitom bezděčně shodl právě s Michalem Davidem. "Vojta Dyk má spoustu mladých fanynek, které rády posílají esemesky, tipoval jsem spíš jeho," řekl zpěvák, v němž prý nečekaný triumf vyvolává rozporuplné pocity.

Vojta Dyk nominovaný v anketě TýTý

1. dubna 2011 v 16:10

Jak jste mohli zaregistrovat (např. díky upozornění ve formě krátké zprávy vložené pod menu), naskytla se možnost hlasovat pro Vojtu Dyka v anketě TýTý 2010. Podpořit ho můžeme do 1.4. do 24 hodin v kategorii Zpěvák.

V prvním kole mohli diváci hlasovat prostřednictvím SMS, korespondenčních lístků či internetu. Do druhého hlasovacího kola bylo vybráno do každé z devíti kategorií pět nominovaných na základě součtu hlasů z prvního kola.

Seznam úspěšných osobností a pořadů můžete shlédnout na televize.cz.

Vyhlašování ankety bude vysílat Česká televize 2.4. od 20:00 z Divadla na Vinohradech. Přímým přenosem provede K. Šíp.

Vojtěch Dyk s Martinem Písaříkem v Aprílové škole

25. března 2011 v 18:26

Oblíbené bajky a nebajky, básničky, říkadla a písničky Jiřího Žáčka vydává Supraphon jako audioknihu.

Málokteré vydavatelství se tak jako Supraphon programově věnuje vydávání CD pro dětského posluchače. V promyšleném dlouhodobém plánu přináší nahrávky zábavné, zajímavé i inspirativní, pohádky, naučné příběhy, propojující zábavu s poučením i poezii pro děti.

Nahrávka Aprílové školy Jiřího Žáčka rozesměje a potěší jazykovým vtipem. Některé z básní jsou zhudebněny a nazpívány herci Vojtěchem Dykem, Martinem Písaříkem, Lucií Pernetovou s velkým nadšením a pochopením básníkova smyslu pro nesmysl. Herci a zároveň zpěváci si stejně jako autor pohrávají se slovními hříčkami, obrazovostí jednoduchých a zároveň pronikavě bystrých žertů. Vznikla nahrávka, která pobaví svou rozverností a veselou náladou.

"Děti čtěte, vzdělávejte se a až vás to nebude bavit, můžete si pustit literaturu z CD. Když si pustíte Aprílovou školu, tak uslyšíte, jak zábavné může být to, čemu se říká poezie." vzkazuje posluchačům Aprílové školy Vojtěch Dyk. Martin Písařík o své práci na nahrávce prozradil: "Tyhle básničky pro děti musí bavit nejen děti, ale i dospělé. Při nahrávání jsem se občas sám rozesmál nad čteným textem. Je to totiž poezie hravá, vtipná a chytrá."

V knižní podobě vyšla Aprílová škola již v mnoha tisícových nákladech, poprvé v roce 1978 u nakladatelství Albatros. Dostala se do čítanek, nezestárla, tak jako nemůže zestárnout schopnost dětského vidění světa jejího autora.

Supraphon tento literární evergreen poprvé v audiopodobě nabídne 25. 3. 2011.

video s Vojtěchem Dykem a Martinem Písaříkem - zde: http://www.youtube.com/user/supraphon?feature=mhum#p/u/5/IYoTrEAYThkMgr. Vladan Drvota (marketing a propagace) supraphon.cz

Vojta Dyk hostem Párty na kolečkách

24. března 2011 v 17:13

Kapela The Tap Tap pořádá letos již podeváté benefiční celovečerní akci neboli Párty na kolečkách.

Těšit se můžeme na členy The Tap Tap, jejich hosty, mezi které patří např. Xindl X, Kamil Střihavka, Jiří Ornest a Vojta Dyk, a moderátory večera Ivu Pazderkovou a Láďu Angeloviče.

Přijďte v pátek 29. dubna ve 20:00 do pražského divadla Archa.

Výtěžek poputuje do vzdělávacího centra STUDEO, jehož cílem je zvýšit šance handicapovaných lidí na trhu práce.

Vojta Dyk k slyšení na albu kapely Madfinger

18. března 2011 v 15:35

Kapela Madfinger vydává třetí desku, kterou pokřtí 26. května v Lucerna Music Baru. Jeden čas se skupinou spolupracoval i Vojta Dyk, který bude na albu opět slyšet. Společně s americkým raperem Nironic, beatboxerem Endru, sborem Maranatha Gospel Choir a perkusistou Romanem Lomtadze účinkuje v písni s názvem Stop It, která měla premiéru na Rádiu Wave 9. ledna.
Ukázku songu si můžete stáhnout na stránkách kapely - madfinger.cz.

Vychází audiokniha Aprílová škola

17. března 2011 v 18:10

25.3. vydavatel Supraphon představí novou audioknihu Aprílová škola / Bajky a nebajky (Jiří Žáček). Recitují a zpívají Vojtěch Dyk, Martin Písařík, Lucie Pernetová, Radka Tesárková a Natálka Havlová.

"Navštívíme dneska spolu aprílovou školu. Kde žáci (s poškoláky v čele) zkoušejí pana učitele… Co se učí v aprílové škole? Lhaní, zlobení a ještě kdesi cosi: říkat v cizích řečech helevole, dělat na rodiče dlouhé nosy… Tak to ale chodí jenom na apríla, jenom na apríla, jenom jednou v roce. Verše Jiřího Žáčka si recituje již několik generací, první vydání Aprílové školy vyšlo před více jak třiceti lety a od té doby zažilo statisícové reedice. Do zvukové podoby tuto hravou, vtipnou a trochu praštěnou poezii převedli se stejnou hravostí, jakou má autor i interpreti. Vojta Dyk, Martin Písařík či Lucie Pernetová, oblíbení průvodci dětských televizních vysílání, jako by čekali na příležitost si nonsens básniček vychutnat v recitaci i písničkách. Sbírka Aprílová škola je v bonusu doplněna obdobně žertovnými básněmi z další Žáčkovy poetické knihy Bajky a nebajky. Takže když si v aprílové škole učitel domů pětku přinese si, syn vykráká ho za pačesy (jestliže ovšem nemá pleš)… Všecko je pravda - žádná lež!"
(supraphon.cz)

Tobogan s Vojtou Dykem k poslechu na internetu

7. března 2011 v 17:43

5.3. jsme mohli na Českém rozhlase 2 od 11:05 slyšet rozhovor Vojty Dyka s Alešem Cibulkou. Pořad Tobogan v pyžamu lze již nalézt na stránkách rozhlas.cz.

Nepromarnili jsme příležitost poznat talentovaného a neobyčejného mladého muže. Je uznávaným hercem, zpěvákem a členem kapely, která nedávno sesbírala hned tři hudební ceny - Anděly. Představili jsme Vojtěcha Dyka.

Vojta Dyk v Pestrém světě a Story

5. března 2011 v 12:51

V časopisech Story a Pestrý svět se objevily zmínky o Vojtovi Dykovi a NightWork. Po stažení níže vložených obrázků je text na nich čitelný.
Skeny na stránky poskytla Šárka B., které tímto velice děkuji.

5Angels ve spolupráci s Vojtou Dykem

3. března 2011 v 19:29
2.3. ve VIP zprávách na televizi Prima jsme byli informování o tom, že Vojtu Dyka pravděpodobně čeká duet s dívčí skupinou 5Angels. Píseň jim složí Michal David.
Díl se jmenovanou reportáží je nahraný na stream.cz.

Aktualizace 4.3.: V čtvrtečních VIP zprávách (3.3.) jsme mohli opět vidět reportáž obsahující obličej Vojty. Tentokrát s kapelou NightWork - na koncertu v SaSaZu 2.3. Zmínka padla i novém videoklipu k Andělské dívce. ;-)

Vojta Dyk v časopise Lui

2. března 2011 v 17:45
V pondělí 7. března se na stáncích objeví nové číslo časopisu Lui obsahující minimálně fotografie Vojty Dyka.
Vydání seženete za 79 Kč.

Zde najdete krátkou reportáž z focení Vojty, delší video se na youtube.com objeví 4.3.

Vojta Dyk na Českém rozhlase

28. února 2011 v 16:34
5. března na Českém rozhlase 2 je od 11:05 na programu pořad Tobogan, tentokrát Tobogan v pyžamu aneb s Cibulkou do světa. Hostem je Vojta Dyk, vysílání trvá 52 min.

Scénický rozhovor s Vojtou Dykem ve Švandově divadle spojen s předáním dárku

16. února 2011 v 20:22

Již delší dobu jsme zde v Návštěvní knize, jak jste mohli zpozorovat, probírali (spíše probíraly) společnou akci, kde bychom případně Vojtu i něčím obdarovaly. Dohodly jsme se nápad  zrealizovat 15. února v pražském Švandově divadle na Scénickém rozhovoru s Vojtou Dykem.

Po dlouhém a složitém rozhodování jsme jako dárek zvolily červené triko s nápisy How to get to CARNEGIE HALL? (vpředu) a Practice, practice, practice ... and be a singer like me (vzadu). Dárková sada byla doplněna plakátem ;-)

Jakožto administrátorka stránek o Vojtovi Dykovi ;-) bych chtěla vřele poděkovat dámám, které se akce zúčastnily a podílely se na ní jakýmkoliv způsobem. Především poté tedy Lence B., která objednala tričko, Ivaně D., která ho od ní vyzvedla ;-) a v neposlední řadě posílám díky samozřejmě i Evě N., bez které by nebyl úžasný plakát!
Triko

Vojta Dyk účinkoval na Plese v Opeře

8. února 2011 v 12:04

5. února se v Praze konal Ples v Opeře, jehož patronkou byla kambodžská princezna Norodom Arunrasmyová.

O půlnoci zde vystoupil brněnský bigband B Side Band a s ním Tereza Černochová a Vojta Dyk. Audio záznam si můžete poslechnout na nahraj.cz.

12

Fotka Vojty Dyka s malou Klaudií podruhé vydražena za 112 tisíc

5. února 2011 v 13:00

3.2. probíhala na idnes.cz aukce fotografií známých tváří s miminky z kojeneckého ústavu v Krči. Snímek půlroční Klaudie a Vojty Dyka vydražil za 95 tisíc korun student s fiktivním jménem Šimon Procházka pro svoji sestru.

4.února probíhala druhá aukce přímo v kojeneckém ústavu, kde se získalo 501 tisíc. Druhá fotografie Vojty a Klaudinky zde byla vydražena sázkovou kanceláří Synot TIP za 112 tisíc korun.

"Já jsem potkal tuhle holku a je to první holka, do který jsem se zamiloval," řekl na úvod své dražby Dyk, který v náručí držel "svou" Klaudií a pak ji během celé dražby uspával. Od sestřiček ji dostal hned jak přišel, odevzdal ji až při odchodu. "Z tebe bude herečka," prorokoval malé Klaudii."

Doporučuji přečíst si článek o druhém kole dražby na idnes.cz!

Dan Materna

Vojta Dyk na rádiu Impuls

4. února 2011 v 15:21
4.2. byl hostem na rádiu Impuls v pořadu Haló, tady Impulsovi Vojta Dyk.
Video s rozhovorem lze nalézt na stránkách rádia - impuls.cz.
impuls8

Fotka Vojty Dyka a Klaudie vydražena za 95 tisíc

3. února 2011 v 17:15
3. února proběhla na stránkách Idnes.cz aukce fotografií známých osobností s miminky z kojeneckého ústavu v Krči, které nafotila Nguyen Phuong Thao.

Snímek Ondřeje Synka s dvouměsíčním Radimem se vydražil za 36 tisíc, Marthy Issové s dvouměsíční Sylvií za 40 tisíc, manželů Landových s tříměsíčním Pavlíkem za 45 tisíc, Lejly Abbasové s dvouměsíční Andělkou za 42 tisíc a Vojty Dyka s šestíměsíční Klaudií za 95 tisíc korun.

Článek s podrobnými informacemi o dražbě naleznete na idnes.cz.

idnes.cz

Vojta Dyk a B Side Band opět v Brně

18. ledna 2011 v 16:10

Vojta Dyk je na pódiu občas k vidění s brněnským dvacetičlenným bigbandem B Side Band. 14. června uskutečnili společný koncert v Metro Music Bar v Brně, v listopadu se sešli v hale Vodova při příležitosti konání projektu Tribute To Frank Sinatra.

Fanoušci se mají opět na co těšit, jelikož se 21. a 22.3.2011 v brněnském Metru budou konat koncerty VOJTĚCH DYK & B SIDE BAND.

Akce započnou půl hodiny po osmé večer, vstupenky budou od 24.1. v předprodeji v Indies, Student agency a BKC za 290 Kč na stání a 490 Kč na sezení.

Dalšími událostmi, kde nebude chybět B Side Band a Vojta Dyk, jsou Ples v Opeře naplánovaný na 5.2. (zde dvouhodinové vystoupení) a koncert 3. června v Mikulově v zámeckém sále v rámci festivalu Karla Krautgartnera. V obou případech očekávejme i Terezu Černochovou.

A na závěr dobrá zpráva i pro pražské: Na obzoru je koncert v Lucerna Music Bar nebo v Lucerně.

21. a 22. 3. 2011
 
 

Reklama

admin DianaDufkova@seznam.cz | allstars.cz
činnost vykonávána za pomoci 49 přívrženců
web design: admin, foto z časopisu Xantypa (červen 2011), Jiří Turek
založeno [2] 2010Koncept-magazín, Interaktivní magazín o současné kultuře a umění určený pro tablety