Novinky

Reportáž z rozhlasové hry Muž činu

13. srpna 2012 v 13:11

11. srpna byl na České televizi vysílán jeden z dílů pořadu Fokus ČT24, kde byla zahrnuta reportáž z natáčení rozhlasové hry Jespera Halle s názvem Muž činu, kterou jste mohli slyšet 29. května na Českém rozhlase. Účinkují zde Vojtěch Dyk, Pavla Beretová, Petr Lněnička, Andrea Elsnerová, Igor Bareš, Adda Keddam, Rachid Rahma a další.

Více informací o hře najdete na mluveny.panacek.com, Fokus ČT24 můžete zhlédnout na ceskatelevize.cz (Muž činu od 10:15).


foto: damu.cz

Jeden za všechny, všichni Do Houslí!

7. srpna 2012 v 11:19

,,Připravili jsme si pro vás lahůdku, kterou byste od nás určitě nečekali - natočili jsme několik videí s výraznými osobnostmi z oblasti kultury, z nichž každá má pro vás zásadní vzkaz, nebo snad dokonce poselství, které by vám mělo pomoci zvrátit cestu vašeho života tím správným směrem. Prvním takovým "prorokem" je vynikající herec a fenomenální zpěvák Vojta Dyk."Sparťané Tereza Chlebovská a Vojta Dyk se fotili s permanentkami

20. července 2012 v 13:06

,,Zatímco sparťanští fotbalisté podstupovali v rakouském Bad Leonfeldenu jeden trénink za druhým, v GENERALI Areně na Letné se sešly dvě známé osobnosti, které se netají svou přízní ke sparťanským barvám. Populární zpěvák a herec Vojta Dyk a úřadující Česká Miss Tereza Chlebovská se na stadionu fotili s permanentkami na nadcházející sezonu."

Více na sparta.cz.

foto: sparta.cz

Vodafone opět natočil novou reklamu

9. července 2012 v 11:35

Vodafone přichází s novou reklamou, která se opět vyznačuje hasičskou tématikou. V předešlých reklamních spotech jsme se setkali s Vojtěchem Dykem, Jakubem Prachařem a Františkem Soukupem. Tak je tomu i teď, jen drobnou kočku vystřídal slon.
Více informací na mobil.idnes.cz či youtube.com.


foto: Lukáš Hron, Mobil.cz

MFF Karlovy Vary: Charitativní fotbálek v podání Real Top Praha

6. července 2012 v 12:24

5. července od 14:00 se v rámci 47. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech konal charitativní fotbalový zápas mezi Real Top Praha a Výběrem Karlovarska. Výtěžek poputuje na Klub nemocných cystickou fibrózou.

Výběr Karlovarska - Real Top Praha 1:2

foto: Blesk - Pavel Machan, Jan Tůma, Marek Pátek

Vojta Dyk jako Jidáš v divadle Hybernia

1. července 2012 v 12:38

Dirigent Ota Balage uvádí v pražském divadle Hybernia koncerty z muzikálů Andrew Lloyd Webbera - Jesus Christ Superstar, Phantom of the Opera, Evita, Cats a další.

Pro spolupráci byli osloveni čeští umělci, mezi nimiž je např. Bára Basiková, Dan Bárta či Vojta Dyk, který se představí v roli Jidáše.

Více informací najdete na hybernia.eu.

Vojtěch Dyk: Budu prezidentem

24. června 2012 v 11:10

Pokud si v čase od 26.června zakoupíte magazín Lidových novin s názvem Esprit, zajisté neprohloupíte.

Vojta Dyk otevřel prodejnu iStyle

19. června 2012 v 14:46

18.6. proběhlo slavnostní otevření prodejny iStyle v pražské Revoluční ulici, a to za přítomnosti Vojty Dyka.

,,Vojta Dyk popřál všem nakupujícím, aby zde utratili hodně peněz."
Více informací na prvnizpravy.cz.Vojta Dyk byl v porotě Mental Power Prague Film Festivalu

9. června 2012 v 13:18

V letošním roce se konal 6. ročník mezinárodního filmového festivalu (ne)herců s mentálním a kombinovaným postižením s názvem Mental Power Prague Film Festival.

Festival probíhal od 31.5. do 2.6.2012, vítězové (seznam výherců na mentalpower.cz) byli vyhlášeni poslední den v pražském divadle Palace.

Do poroty zasedli Tatiana Vilhelmová, Tereza Voříšková, Václav Krása, Michal Horáček, Igor Bareš, Vojta Dyk, Milan Tesař, Alena Mullerová, Jan Lamser a Lucie Tvarůžková.

Reportáž z festivalu můžete zhlédnout ve VIP zprávách z 3.6.

Více fotografií najdete na nextfoto.cz.

Projekt Cirku La Putyka s názvem ChapiteauX v červnu a červenci v Praze 7

25. května 2012 v 12:36

,, Dámy a pánové, chlapci a děvčata, přátelé Cirku La Putyka, nového cirkusu a dobré zábavy.

Náš soubor se na léto loučí s domovským prostorem La Fabriky a na červen a červenec 2012 se přestěhuje do Letenských sadů - k ulici Na Špejcharu. V šapitó, respektive ChapiteauX budeme hrát všechna svá - permanentně vyprodaná představení - La Putyka, Up´End´Down, A cirkus bude?! a Slapstick Sonata.

Kromě již zmíněných inscenací, zde budou probíhat vskutku speciální akce. Mimo jiné to budou koncerty Dana Bárty, skupin Blue Effect nebo Melody Makers s Ondřejem Havelkou, vystoupení souboru Kašpárek v rohlíku nebo divadla VOSTO5 s jejich kultovní inscenací Pérák. Dále jsou připravovány české i mezinárodní workshopy týkající se závěsné akrobacie, skákání na trampolíně, kubánské salsy či parterní akrobacie. Nebudou chybět ani loutková představení pro děti. Bližší informace najdete na webových stránkách www.chapiteau-x.cz nebo www.laputyka.cz. Vstupenky je možné zakoupit již dnes, a to v předprodejní síti Ticketstream.

Rádi bychom, aby se představení souboru Cirk La Putyka i náš další program staly příjemným zpestřením vašich letních dnů.

Váš Cirk La Putyka "

foto: nekultura.cz

Muž činu nejen s Vojtou Dykem na Českém rozhlasu

23. května 2012 v 13:59

29.května v 21:30 ČRo 3 Vltava vysílá rozhlasovou hru Muž činu, kde účinkují Vojtěch Dyk, Pavla Beretová, Petr Lněnička, Andrea Elsnerová, Igor Bareš, Adda Keddam, Rachid Rahma a další.


foto: tympanum.cz

Vojtěch Dyk jako mistr Čti-wo

2. května 2012 v 12:01

8. dubna 2011 odstartoval projekt Čtení pomáhá, který má za cíl navést děti a mládež na cestu ke knihám a pomoci těm, kteří to potřebují.

Charitativní projekt nejprve oslovil pro spolupráci Vojtu Dyka a ten posléze zaangažoval celou kapelu NightWork, která složila a natočila klip Čti-Wo: Kniha knih - Den zúčtování.

V dubnu se na internetu objevil TV spot projektu Čtení pomáhá, který můžete zhlédnout na YouTube.

.

Vojta Dyk byl opět porotcem v soutěži Zahraj si s hvězdami na jednom pódiu

28. dubna 2012 v 16:53

V rámci projektu České Spořitelny s názvem S náma na to máš!, do kterého je zapojen i Vojta Dyk, byla pořádána soutěž Zahraj si s hvězdami na jednom pódiu, jejíž výherci (dnes již víme, že je to skupina W.A.F.) budou mít možnost zakoncertovat na jednom z festivalů.

Vojta Dyk zasedl do poroty soutěže stejně jako v loňském roce, kdy se nejúspěšnější kapelou stala kapela Professor Leopard.

Finálový koncert Zahraj si s hvězdami na jednom pódiu 2012 se konal 26. dubna v Lucerna Music Baru.

Více fotek na facebook.com.

Vodafone experti přicházejí

27. dubna 2012 v 11:36

Franta Soukup, Jakub Prachař a Vojta Dyk natočili reklamu pro Vodafone. Jedná se o kampaň s názvem "Jsme experti na to, co vás pálí".

Na televizních obrazovkách můžete vidět dvě verze (1, 2) a na internetu se objevilo i video Making of.

.

Koncert pro Andromédu v televizi Metropol

15. dubna 2012 v 11:44

16.4. se v Retro Music Hall v Praze koná Koncert pro Andromédu, jehož výtěžek poputuje na podporu výstavby Domova sv. Kryštofa pro seniory.

Na akci vystoupí Vojta Dyk, Jakub Prachař, Kamil Střihavka, Ondřej Brzobohatý, Ota Balage, Helena Zeťová a další.

Koncert začíná v 21:00. V tuto hodinu televizní diváci mohou zasednout k televizi Metropol, která bude vysílat přímý přenos. Stanici lze naladit i na internetu, metropol.cz.

Část kapely NightWork v kampani Vodafonu

13. dubna 2012 v 14:48

"V nové kampani Vodafonu s názvem "Jsme experti na to, co vás pálí" vystoupí populární umělci Vojtěch Dyk, Jakub Prachař a František Soukup v roli sexy hasičů. Ti ztělesňují hrdiny - experty, kteří svým zákazníkům dokáží pomoci v každé situaci."


Vojta Dyk v Blesk magazín

8. dubna 2012 v 19:12

6.4. vyšel Blesk magazín, na jehož titulní straně je Vojta Dyk, o kterém je uvnitř článek.

Heineken legendární rande s MONKEY BUSINESS

5. dubna 2012 v 11:47

Pokud jste fanoušci skvělé hudby, cirkusu, zábavy a nebráníte se ani seznámení, pak si nenechte ujít mimořádnou noc v SaSaZu. Přivítá vás fire show, krásné dívky na visutých hrazdách, DJ's, žongléři a to všechno ještě před hlavním programem. Tím bude speciální koncert Monkey Business s řadou hostů včetně Vojty Dyka a Terezy Černochové, po nich nastoupí populární DJ Robot a po něm ještě Pavel Bidlo. Celý klub bude plný speciálních dekorací a bude zde také představena nová seznamovací FB aplikace Heineken Serenade.
(FB Heineken legendární rande s MONKEY BUSINESS)

7.4. od 21:00

Předprodej vstupenek na ticketpro.cz.


15.2.2011

Vojta Dyk nadaboval prince ve filmu Sněhurka

2. dubna 2012 v 16:31

5. dubna vstupuje do multikin CineStar americký film Sněhurka (Mirror, Mirror), kde se objeví např. Lily Collins (v roli uprchlé princezny) či Julia Roberts (ztvární zlou královnu). V českém znění se můžeme těšit např. na Nelu Boudovou, Pavla Trávníčka a Vojtu Dyka.

HCE

V. Dyk a J.Prachař vystoupí na Koncertě pro Andromédu

23. března 2012 v 18:27

16.4. se od 21:00 v Retro Music Hall koná benefiční Koncert pro Andromédu, kde vystoupí kromě ostatních i Vojta Dyk a Jakub Prachař.

Předprodej vstupenek v síti Tickestream do 16.4.

 
 

Reklama

admin DianaDufkova@seznam.cz | allstars.cz
činnost vykonávána za pomoci 49 přívrženců
web design: admin, foto z časopisu Xantypa (červen 2011), Jiří Turek
založeno [2] 2010Koncept-magazín, Interaktivní magazín o současné kultuře a umění určený pro tablety