Novinky

Vojta Dyk zpívá znělku k seriálu Čtyři v tom

20. prosince 2013 v 15:47

Vojta Dyk a Lenka Krobotová nazpívali znělku k druhé řadě seriálu Čtyři v tom. Video z natáčení najdete v iVysílání České televize.

Vojta Dyk se zúčastní události Světlo pro Světlušku

5. října 2013 v 12:46

2. listopadu se opět uskuteční benefiční koncert nadace Světluška, jejíž patronkou je zpěvačka Aneta Langerová.
Přímý přenos budou moderovat A. Banášová a P. Liška. Na podiu se dále objeví např. zmiňovaná A. Langerová, Kühnův dětský sbor, nevidomé děti nebo V. Dyk, M. Ruppert, O. Brzobohatý a M. Svátek, kteří zazpívají píseň Don't worry be happy.
Večer s názvem Světlo pro Světlušku bude přenášet Česká televize a Radiožurnál.

Duet Vojty Dyka a Jany Kirschner na albu Český kalendář

27. září 2013 v 20:45

Na podzim je chystáno vydání alba zhudebněných Villonských balad od Michala Horáčka. Deska ponese název Český kalendář. Jednou z písní je duet Jany Kirschner a Vojty Dyka - Druhé slunce světa. Více informací a možnost předobjednání je na clickmusic.cz.

foto: clickmusic.cz

Vojta Dyk nazpíval duet se Zdenkou Prednou

23. července 2013 v 12:51

Slovenská zpěvačka Zdenka Predná plánuje na podzim vydání nového alba, které bude obsahovat píseň s názvem Walk in My Shoes. Jedná se o duet s Vojtou Dykem. Videoklip, jenž vznikal v Praze, režíroval Tomáš Kasal.

Vojta Dyk zpívá duet s Berenikou Kohoutovou

17. července 2013 v 13:04

Zpěvačka a herečka Berenika Kohoutová vydává své sólové album s názvem Berenika meets jazz. Obsahuje dvanáct písní, přičemž v jedné z nich je k slyšení i hlas Vojty Dyka. Jedná se o duet Je nebezpečné dotýkat se hvězd. Ukázku si můžete poslechnout na supraphononline.cz, kde je možnost album zdarma stáhnout po dobu jednoho týdne.

Hlas Vojty Dyka na albu Laktační psychóza

25. června 2013 v 17:48

Duo Bára Vaculíková a Léňa Yellow vystupující pod názvem Mateřská.com vydalo 1. června album Laktační psychóza. Deska obsahuje devět skladeb, z nichž v jedné - Dneska hlídá chlap - zpívá Dan Bárta a Vojta Dyk.

"Když Vojta Dyk nahrával svůj part ve studiu, byli s Táňou Vilhelmovou v nejvyšším očekávání. Nazpívaný text o proměně obývacího pokoje ve fotbalové hřiště se mu tak stal opravdovou realitou jen o pár dní později," řekla Bára Vaculíková pro koule.cz.

Více informací na materska.com, nahrávka na youtube.com.


foto: Nguyen Phuong Thao

Vojta Dyk přijde slavit fotbalové narozeniny

10. června 2013 v 17:35

Populární osobnosti fotbalu Ivan Hašek (50), Vladimír Šmicer, Jan Koller a Jakub Kohák (všichni 40) budou slavit narozeniny v pražských Lipencích na hřišti Sokol Lipence 22. června. Pogratulovat a hrát fotbal přijdou například Pavel Horváth, Tomáš Galásek, Marek Jankulovski, Jiří Jarošík, Roman Šebrle, Tomáš Plekanec, Martin Dejdar, Vojta Dyk, Jakub Prachař a další. Dnem bude provádět Libor Bouček.
Celý program najdete na sokollipence.cz.

Vojta Dyk ztvárnil operní postavu na albu Rusalka

26. května 2013 v 11:19

V květnu 2013 vydal Radioservis čtyři CD Nebojte se klasiky! - Slavné opery. Jedná se o převyprávěné příběhy slavných oper s hudebními ukázkami. Na albech, která lze zakoupit samostatně nebo jako komplet, je Prodaná nevěsta, Rusalka, Kouzelná flétna a Carmen.
Vojta Dyk ztvárnil roli prince v díle Rusalka.

Rusalka
Osoby a obsazení: vypravěč (Luděk Munzar), Rusalka (Klára Sedláčková - Oltová), vodník (Ilja Racek), princ (Vojta Dyk), cizí kněžna (Tatiana Wilhelmová), ježibaba (Jana Synková), hajný (Oldřich Navrátil) a další.

Více informací na mluveny.panacek.com.

Vojta Dyk načetl Haškovy povídky o zvířatech

12. dubna 2013 v 19:01

Vojta Dyk si vybral dvě povídky Jaroslava Haška (Můj obchod se psy a Má drahá přítelkyně Julča), které načetl do podoby audioknihy, jejíž režie se při nahrávání ujal Dimitrij Dudík. Otec Vojty Dyka, známý haškolog Radko Pytlík, napsal k audioknize doslov.
Album vydává Supraphon 12. dubna.

Více informací a ukázky na idnes.cz.

foto: Supraphon

Vojta Dyk na albu Amulet

12. dubna 2013 v 18:41

Hlas Vojty Dyka se objeví na připravovaném albu básní Jana Skácela, které zhudebnil David Rotter.
Více informací o CD Amulet najdete na amulet.davidrotter.com.

foto: xantypa.cz

V. Dyk a J. Prachař budou hosty Bolka Polívky

5. dubna 2013 v 19:53

Bolek Polívka si do svého nového pořadu Polívka na víně tentokrát pozve Terezu Kostkovou, Jakuba Prachaře a Vojtu Dyka. Dívejte se v sobotu 6. dubna od 20:15 na Prima family.


NightWork vystoupili na Žebříku 2013

30. března 2013 v 11:42

Kapela NightWork vystoupila na předávání hudebních cen Žebřík, kde se Vojta Dyk v kategorii Zpěvák umístil na třetím místě.
V záznamu České televize se noční dělníci představují s čtyřmi písněmi - Brazília, Hradu pán, Slunce v duši a Tepláky. Akce se konala 15. března v plzeňském Parkhotelu.


Vojta Dyk se stal Zpěvákem roku 2012

18. března 2013 v 20:35

V sobotu 16. března byly v pražském Průmyslovém paláci vyhlášeny a předány Ceny Anděl 2012, o kterých rozhoduje Akademie populární hudby.
Vojtěch Dyk byl nominován v kategorii Zpěvák za album Live at La Fabrika, umístil se na 1. místě. Deska byla nahrána během koncertu s brněnským bigbandem B-Side band, se kterým Vojta Dyk vystoupil i na slavnostním předávání cen.
Přímý přenos vysílala Česká televize, záznam lze najít v iVysílání.


foto Petr Hloušek, Právo

Vojta Dyk a B-Side band vystoupí na Cenách Anděl 2012

15. března 2013 v 18:45

V sobotu 16. března proběhne v pražském Průmyslovém paláci předávání hudebních cen Akademie populární hudby.
Ceny Anděl zahrnují celkem sedm kategorií, z nichž jedna je zaměřena na zpěváky. V této kategorii získali nominaci Boris Carloff, Richard Krajčo a Vojta Dyk - za album Live at La Fabrika - s bigbandem B-Side band, který během slavnostního večera vystoupí.
Přímý přenos od 21:15 bude vysílat Česká televize na prvním programu.


Vojta Dyk vystoupí na Koncertě pro Andromédu

9. března 2013 v 18:40

Real Top Praha ve spolupráci se společenstvím Androméda pořádají Koncert pro Andromédu, jehož výtěžek poputuje na výstavbu domova sv. Kryštofa pro seniory, který realizuje Společenství Androméda, o.s. ve Velké Chmelišné na Rakovnicku.

Na akci vystoupí Bára Basiková, Vojta Dyk, Aleš Brichta, Ota Balage, Matěj Ruppert, Bohouš Josef, Kryštof Michal, Zeurítia a Kamil Střihavka, jehož kapela Leaders bude provázet celým večerem.

Koncert se koná v Praze - 18. března v Retro Music Hall od 20:00.

Vojtěch Dyk přijal patronát nad ženským MS

9. března 2013 v 11:43

Vojtěch Dyk se stal patronem ženského Mistrovství světa ve florbale, které se bude v České republice konat od 7. do 15. prosince 2013.

"Florbal jsem hrál od devíti let, to ještě nebyl tolik známý. Dokonce jsem se později dostal i na oficiální trénink Tatranu Střešovice, ale jelikož jsem si pořád v šatně zpíval a kluci se mi za to smáli, tak jsem s florbalem skončil a šel raději zpívat," přiznal Vojta Dyk.

Více informací na wfc2013.cz.

foto: realtoppraha.cz

Vojta Dyk je nominován na Ceny Anděl 2012

19. února 2013 v 17:50

Každoročně Akademie populární hudby hodnotí hudební počiny v podobě vydaných alb českých interpretů v minulém roce. Letos tomu nebude jinak. V současné době známe nominace, které byly zveřejněny 18. února na tiskové konferenci.
Ceny Anděl zahrnují celkem sedm kategorií, z nichž jedna je zaměřena na zpěváky. V této kategorii získali nominaci Boris Carloff, Richard Krajčo a Vojta Dyk (za album Live at La Fabrika - s bigbandem B Side Band).

Slavnostním předáváním cen, které proběhne 16. března v pražském Průmyslovém paláci, nás provede Leoš Mareš. Přímý přenos bude vysílán na České televizi.

Více informací najdete na cenyandel.cz.

foto: bsideband.cz

Hlasujte pro Vojtu Dyka v Óčko hudebních cenách

11. února 2013 v 19:19

Do 24. února je možnost hlasovat v Óčko hudebních cenách 2012. V nominačním kole bylo úspěšných 20 adeptů, Vojta Dyk se umístil mezi čtyřmi nejlepšími v kategorii Zpěvák roku. Podpořte své favority na oficiálních internetových stránkách televize Óčko ocko.tv.

foto: Dalibor Puchta

Hlas Vojty Dyka v reklamě Dermacol

8. února 2013 v 11:37

Česká kosmetická společnost Dermacol spustila 7. února televizní kampaň na svoji protivráskovou řadu Botocell a řasenku Nutri Lash Mascara. Hlavní tváří těchto spotů je Taťána Kuchařová, režírovali je F. A. Brabec a M. J. Kohout. Hlas spotu k řasence propůjčil Vojta Dyk.
Reklamy budou vysílány na kanálech Nova a Nova Cinema tři týdny.


Vojta Dyk a Jakub Prachař budou uvádět vyhlášení ankety Fotbalista roku

26. ledna 2013 v 17:20

Vojta Dyk a Jakub Prachař provedou 4. února diváky ČT4 Sport slavnostním večerem, kdy budou vyhlášeny výsledky prestižní ankety Fotbalista roku.

4.2., 20:20, ČT Sport, T-Mobile Fotbalista roku 2012


 
 

Reklama

admin DianaDufkova@seznam.cz | allstars.cz
činnost vykonávána za pomoci 49 přívrženců
web design: admin, foto z časopisu Xantypa (červen 2011), Jiří Turek
založeno [2] 2010Koncept-magazín, Interaktivní magazín o současné kultuře a umění určený pro tablety