Kapely

Expozice Homo sapiens nightworki naplňuje média

26. července 2011 v 14:42

Jak jistě víte, kluci z kapely NightWork se nechali zavřít na dva dny do pražské zoo, kde 25. července odehráli "velmi tichý" koncert.

Koule.cz celou akci přenášela a v současnosti si zde můžete přečíst report, video na YouTube.com. Další článek se objevil na kulturniservisplus.cz, mediafax.cz či idnes.cz, kde je pro přesnost přiložené i video.

Fotky lze nalézt např. na oficálních stránkách Zoo Praha, na FB stránce zoo nebo na Bleskově.cz.

Televizní diváky s akcí seznámily VIPzprávy na Primě a Noční Televizní noviny na Nově.

Foto Jana Ptačinská Jirátová

Expozice Homo sapiens Nightworki vypukla

24. července 2011 v 12:01

Od dnešního dne (24.7.) odbitím deváté hodiny ranní započala expozice Homo sapiens Nightworki umístěná v pražské zoo.

V pondělí akce vyvrcholí velmi tichým koncertem, ale Vy už se teď můžete z pohodlí svého domova podívat, jak to ve výběhů Homo sapiens vypadá a jak se tam moudří lidé chovají - na Koule.cz.

Podrobný program a další informace naleznete na oficiálních stránkách Zoo Praha.

Kluci z NightWork budou mít vlastní výběh

13. července 2011 v 11:17

Pražská zoo přináší jedinečný zážitek, a to pro všechny účastníky její připravované expozice. Od neděle 24. do pondělí 25. července se nechají hoši z kapely NightWork umístit do vlastního výběhu. Své pozorovatele v pondělí Dykobraz, Prasař, Pavián, Sup-kup, Antlopa a Sluka obveselí osmdesátiminutovým koncertem, který započne v 17:00 a výtěžek z něj poputuje zoologické zahradě.

Krmení zakázáno.

Více informací na Koule.cz, kde ve dnech konání akce budeme mít možnost sledovat dění online.
NightWork na oslavě Ondřeje Soukupa

21. května 2011 v 11:07

Ondřej Soukup, otec Františka Soukupa z NightWork, oslavil 16. května své šedesáté narozeniny.

Hudebnímu skladateli popřáli rodinní příslušníci, známí a samozřejmě i kluci z NightWork :-).
Vyhrajte lístky na Festival Okoř 2011

21. května 2011 v 10:32

20. srpna se pod hradem Okoř uskuteční očekávaný festival, kde vystoupí kromě Tomáše Kluse, Xindla X, Debbi a kapel Čechomor, Vypsaná fixa, Chinaski a dalších i NightWork.

Na CeskyDomov.cz můžete vyhrát na Festival Okoř 2011 vstupenky, stačí odpovědět na soutěžní otázku "V jakém roce vydala kapela Nightwork album Respectmaja?"

Soutěžte přes uvedený odkaz: ceskydomov.cz

Více o festivalu na festivalokor.czRaní Show Live spojená s NightWork

14. dubna 2011 v 17:36

Evropa 2 opět pořádá Ranní Show Live. A máme se na co těšit! Kapela NightWork bude účinkovat ve všech šesti městech.
Podrobnosti naleznete na stránkách rannishowlive.cz, kde si můžete přečíst i odpovědi kluků a moderátorů v jakémsi dotazníku ;-).

Ranní Show Live tour:
  • 10. červen, LIBEREC
  • 24. červen, PLZEŇ
  • 2. září, ČESKÉ BUDĚJOVICE
  • 30. září, PARDUBICE
  • 14. říjen, ZLÍN
  • 18. listopad, BRNO


AllNightWork Adidas

8. dubna 2011 v 14:55

Pokud si rádi oblékáte oblečení značky Adidas, možná již víte o akci spojené s kapelou NightWork. Pokud ne, čtěte pozorně dál ;-).

S nákupem v Adidas můžete získat album Tepláky aneb Kroky Františka Soukupa či vstupenku na koncert NightWork nebo Mako!Mako. Dále můžete vybírat mezi chladící taškou a lístky do kina.

Co udělat pro získání lákavých dárků:
1. zajít do prodejny Adidas (seznam zde)
2. nakoupit z nové jarní kolekce Originals v minimální hodnotě 2000 Kč
3. a) vybrat si mezi CD NightWork, chladící taškou a lístky do kina (2x), což si lze odnést ihned společně s nákupem
b) vybrat si možnost jednoho lístku na koncert nočních dělníků nebo seskupení Mako!Mako - v tomto případě se na pokladně obdrží kupón s unikátním kódem, který je potřeba vložit na allnightwork.adidas.cz

Na zmiňované internetové adrese lze nalézt více informaci o akci, která končí 30.4. nebo s vyprodáním zásob.


NightWork - Konverzaci zahajuji penisem

31. března 2011 v 15:06
Další videoblog Evropy 2 zasvěcený kapele NightWork získal název NIGHTWORK - Konverzaci zahajuji penisem - Videoblog 3.

Nové NightWork mikiny

10. března 2011 v 12:28

Již delší dobu mají fanoušci NightWork možnost objednat si mikinu s logem kapely. K černé, modré a zelené přibyly lehce jinak šité mikiny v dalších barvách - růžové a modré (tyrkysové). Pořídit si mikinu můžete za 950 Kč na Gazella.eu.

Žebřík 2010: NightWork mají čtyři ceny, Vojta Dyk dvě

6. března 2011 v 16:59

4.3. v DK Inwest v Plzni proběhlo předávání hudebních cen Žebřík 2010. NightWork a Vojta Dyk se hojně vyskytovali v seznamu nominací, což zapříčinilo, že si kapela odnesla ocenění čtyři a dvě ceny skončily u Vojty Dyka.

Noční dělníci se umístili na 2. místě v kategorii Skupina, na 3. místě v kategorii Album (s deskou Tepláky aneb Kroky Františka Soukupa), na 3. místě v kategorii Skladba (Tepláky) a na 1. místě v kategorii Videoklip s klipem k písni Tepláky. Vojta Dyk obsadil 3. místa v kategoriích Zpěvák a Objev.

Kompletní seznam výherců můžete nalézt např. na Muzikus.cz, na iReport.cz jsou nahrány fotky ze slavnostního večera.

Záznam z večera, který moderovali Klára vytisková a Tomáš Hanák, bude na ČT1 vysílán 14.3. Kapela Nightwork i koncertovala ;-).

NightWork sundali i tepláky

5. března 2011 v 12:33
Podívejte se na video od Evropy 2. Bohužel je to 2. verze, která je již značně sestříhána, ale i tak stojí za zhlédnutí ;-)

Nightwork: Možná si za pět let řekneme, že jsme byli kreténi

4. března 2011 v 18:16

V Právu se objevil článek o NightWork - rozhovor s Jakubem Prachařem.
Můžete si ho buď stáhnout naskenovaný (poskytla Věrka M. - posílám vřelý dík) nebo přečíst na Novinky.cz.
Po uložení obrázku do počítače a následném zvětšení je text čitelný.

Klip k Andělské dívce je venku

3. března 2011 v 19:23
Dlouho očekávaný videoklip (jež byl natočen v létě 2010 na řeckém ostrově Rhodos) k songu Andělská dívka od kapely NightWork se po koncertě v pražském SaSaZu (2.3.2011), kde měl svoji premiéru, objevil na YouTube.com a Vy se na něj můžete podívat ;-).

Proběhly Ceny Anděl 2010, NightWork mají tři ocenění

24. února 2011 v 15:13
23.2. v pražské Incheba Areně proběhlo předávání hudebních cen Anděl. Kapela NightWork byla nominována ve čtyřech kategoriích a tři ceny si odnesla. Kluci uspěli v kategoriích Skupina roku, Videoklip roku, Album roku a na 2. místě se umístili v Skladbě roku.
Kromě příležitosti přebírání cen se NightWork na pódiu objevili ještě dvakrát a to i přesto, že Vojta přebíhal z prken Národního divadla na holešovické výstaviště. Nejprve s písní Tepláky, poté Drevosústruhár.
Přímý přenos vysílala Česká televize a pořad uložila ve svém archivu.
"Dnes bude delší přestávka na Žebrácké opeře
Národní divadlo vyšlo vstříc České televizi a umožní o přestávce inscenace živé vystoupení Vojtěchu Dykovi v rámci ceremoniálu předávání Cen Akademie populární hudby Anděl 2010. Slavnostní přenos budou mít možnost diváci sledovat při projekci v sále. Děkujeme za pochopení."
.
Na závěr přidávám rozhovor s kapelou na kultura.denik.cz ;-).

Rozhovor Koule.cz a NightWork

22. února 2011 v 20:07
Shlédněte rozhovor s kluky z kapely NightWork, kteří dorazili do redakce Koule.cz

"Kapela Nightwork dorazila do redakce Koule.cz na rozhovor. Nakonec si ale povídala spíš sama mezi sebou. Dozvíte se tak, co chlapci sledují během cesty na koncerty a jak snáší kritiku."


PS: Povšimněte si trika, co má Vojta na sobě ;-)
Hezké, že?


Vojto, děkujeme ;-)

NightWork vystupují na Andělech

8. února 2011 v 12:51

Kapela NightWork byla nominována v Cenách Anděl 2010 hned ve čtyřech kategoriích - Skupina roku, Album roku (Tepláky aneb kroky Františka Soukupa), Skladba roku (Tepláky) a Videoklip roku (Tepláky).

2. kolo hlasování proběhne během slavnostního ceremoniálu, který se uskuteční 23. února v pražské Incheba Areně. Zde vystoupí např. David Koller, Lucie Bílá, Kryštof, Toxique, Xindl X, Lucie Vondráčková, Martin Chodúr, Embassy a NightWork.

Mezi akademiky (Akademie populární hudby) zasednou Lenka Filipová, Vašo Patejdl, Karel Holas a František Černý (Čechomor), Tonya Graves (Monkey Business), Petr Kolář, Marta Jandová, Kryštof Michal (Support Lesbiens), Peter Nagy, Igor Timko (No Name), Ilona Csáková, Petr Pečený, Jiří Škorpík a další.

Večer bude uvádět Ewa Farna a Tomáš Klus.

cenyandel.cz

VOJTĚCH DYK & B SIDE BAND v Praze

5. února 2011 v 12:07
21. a 22.3. 2011 se v brněnském Metro Music Baru uskuteční koncerty VOJTĚCH DYK & B SIDE BAND. Podrobnosti můžete nalézt v článku Vojta Dyk a B Side Band opět v Brně.

Přívětivá zpráva pro Pražany je ta, že koncerty VOJTĚCH DYK & B SIDE BAND se budou konat i v Praze, a to v divadle La Fabrika 30.4. a 1.5 od 20:00 za 300 Kč.

Více informací na lafabrika.cz.

Nominace na Žebřík 2010

1. února 2011 v 15:51
Od 1. do 31. ledna jsme mohli zasílat své návrhy na nominace do ankety Žebřík 2010.
Nominační kolo probíhá od 1. do 28. února a poté již následuje slavnostní předávání cen, které se koná 4. března v DK Inwest Plzeň a na ČT1 bude vysílán 14. 3.

V loňském roce NightWork obsadili druhá místa v kategoriích Skladba s Globálním oteplováním a Objev. Letos jsou seznamy nominací zahlceny nápisy NightWork či Vojta Dyk v ještě větší míře :-). Tato jména se objevují skoro v každé kategorii (Skupina, Album - Tepláky aneb Kroky Františka Soukupa, Skladba - Tepláky, Videoklip - Tepláky, Zpěvák - Vojta Dyk, Objev - Vojta Dyk, Film - Ženy v pokušení)

A jací jsou soupeři? Zavítejte na stránky časopisu Report, kde se dozvíte i sms kódy jednotlivých nominovaných. Podpořit svého vyvoleného můžete odesláním sms zprávy na číslo 900 06 09 za 9 Kč.

Žebřík 2009

Nightwork mají nominace v Cenách Anděl

25. ledna 2011 v 15:44

Již proběhla konference, kde se rozdaly nominace na Ceny Anděl, o kterých rozhodli akademici z Akademie populární hudby.

Nejvíce nominací bylo uděleno chlapcům z NightWork. Název jejich kapely se vyskytuje ve čtyřech seznamech nominovaných osobností - Skupina roku, Album roku (Tepláky aneb kroky Františka Soukupa), Skladba roku (Tepláky) a Videoklip roku (Tepláky).
Kompletní soupis úspěšných umělců naleznete na oficiálních stránkách Cen Anděl.

2. kolo hlasování se uskuteční během slavnostního ceremoniálu, který proběhne 23. února v pražské Incheba Areně. Na České televizi ho bude možné sledovat v přímém přenosu.
Moderování se chopí Ewa Farna a Tomáš Klus.

Super.cz

NightWork popřejí Fajn Radiu k 15. narozeninám

22. ledna 2011 v 11:15

Fajn North Music
slaví své 15. narozeniny. Bude to oslava ve velkém stylu - na počest rádia se uskuteční Benátský karneval.

Oslava proběhne 19. února 2011 v Kulturním domě v Ústí nad Labem. Poblahopřát přijede Daniel Nekonečný, Petr Kolář, David Koller s kapelou, Verona, Davide Mattioli, The Boom (Beatles revival) a NightWork!

Ceny vstupenek se pohybují od 300 do 500 Kč.
Restaurace 300, - Kč
M.C. Klasic 300, - Kč
Malé přísálí 350, - Kč
Přísálí 450, - Kč
Velký sál 500, - Kč

"Zveme Vás na karneval s maskou i bez masky!!!" (fajnradio.cz)

Martin Adam
 
 

Reklama

admin DianaDufkova@seznam.cz | allstars.cz
činnost vykonávána za pomoci 49 přívrženců
web design: admin, foto z časopisu Xantypa (červen 2011), Jiří Turek
založeno [2] 2010Koncept-magazín, Interaktivní magazín o současné kultuře a umění určený pro tablety