Filmy

Sledujte Ďáblovu lest

27. října 2013 v 19:01

Od 31. října bude Česká televize každý čtvrtek opět vysílat trilogii s názvem Ďáblova lest, kde Vojta Dyk ztvárnil roli Daniela Ferinčáka.

Více informací na ceskatelevize.cz.

foto: ČT

Vojta Dyk v roli anděla

21. září 2013 v 19:12

Režisérka Alice Nellis natáčí od 26. srpna film Andělé, jehož předlohou je kniha Michala Viewegha s názvem Andělé všedního dne. Děj filmu je zasazen do jednoho dne, na jehož konci se sloučí tři lidské osudy. Autor dílo popisuje jako "svižnou story o lidech, andělích a umírání" či "knížku o nás všech, jejichž čas je vyměřen, a přesto se stále chováme, jako bychom tu měli být věčně".
Role andělů ztvárňují Marián Labuda, Vladimír Javorský a Vojta Dyk.

foto: lidovky.cz

Televize Nova odvysílá film Signál

9. září 2013 v 17:53

V sobotu 14.9. televize Nova uvede v hlavním vysílacím čase (20:20) film Signál, kde Vojta Dyk ztvárnil postavu Filose. Opakování proběhne na Nova Cinama v neděli od 16:00.

foto: bontonfilm.cz


Film Revival s Vojtou Dykem v kinech od 11. července

1. června 2013 v 14:12

Na podzim minulého roku byla natáčena hudební komedie Alice Nellis s názvem Revival. Hlavních rolí se zhostili Bolek Polívka, Miroslav Krobot, Karel Heřmánek, Marián Geišberg či Vojta Dyk. Dále hrají Zuzana Bydžovská, Jenovéfa Boková, Lucie Žáčková, Jana Hubinská a další.

"Revival je tragikomedie o stárnutí, rokenrolu a o podvodu, který báječně vyšel tím, že se vůbec nepovedl. Čtyři hlavní hrdinové naplňují titul známé písně Jethro Tull "Too old to rock and roll but too young to die," prozrazuje režisérka Alice Nellis.

Film vstupuje do kin 11. července!


Film Lež má rozbité auto s T. Vilhelmovou a V. Dykem v iVysílání ČT

4. března 2013 v 19:12

Na začátku března (2.3.) vysílala Česká televize druhý díl z cyklu Nevinné lži, tentokrát film s názvem Lež má rozbité auto. V hlavních rolích se představili Táňa Vilhelmová a Vojta Dyk.

Pořad je uložen v iVysílání.

foto Petr Topič, idnes.cz

Film Lež má rozbité auto s T. Vilhelmovou a V. Dykem bude v březnu vysílat Česká televize

22. února 2013 v 11:00

Česká televize ve spolupráci se společností Salon Vrabel pro své diváky připravila cyklus komorních televizních filmů o osobních problémech i společenských fenoménech s názvem Nevinné lži.
Jedná se o sérii 8 filmů, přičemž první díl Pod hladinou bude vysílán v neděli 24. února. Druhý díl Lež má rozbité auto se na televizních obrazovkách objeví o týden později, a to 3. března. V tomto filmu hlavní role ztvárnili Táňa Vilhelmová, Vojta Dyk, Jitka Čvančarová, Matěj Ruppert, Boris Hybner a další. Režie se ujal Vojta Kotek, obsluhy kamery Pavel Berkovič a scénář napsal Petr Kolečko.
Více informací včetně naznačení děje najdete na ceskatelevize.cz.

Lež má rozbité auto - neděle 3.3., 20:00, ČT1

Vojta Dyk se objeví ve filmu Alice Nellis - Revival

19. září 2012 v 14:14

Na podzim tohoto roku je naplánováno natáčení hudební komedie Alice Nellis s názvem Revival, kde se v hlavních rolích představí Bolek Polívka, Miroslav Krobot, Karel Heřmánek, Marián Geišberg či Vojta Dyk. Dále Zuzana Bydžovská, Jenovéfa Boková, Lucie Žáčková a Jana Hubinská.

"Revival je tragikomedie o stárnutí, rokenrolu a o podvodu, který báječně vyšel tím, že se vůbec nepovedl. Čtyři hlavní hrdinové naplňují titul známé písně Jethro Tull "Too old to rock and roll but too young to die," prozrazuje režisérka Alice Nellis.

Více na idnes.cz.

foto: ČTK

Nova bude vysílat Ženy v pokušení

18. září 2012 v 17:10

V neděli 23. září od 20:20 televize Nova (a 24. září od 14:30 Nova Cinema) vysílá film Ženy v pokušení, kde vedle Elišky Balzerové, Lenky Vlasákové, Veroniky Kubařové, Jiřího Macháčka či Romana Zacha hraje Vojta Dyk.


foto: Falcon

Táňa Vilhelmová a Vojta Dyk se objeví v jednom z dílů cyklu Nevinné lži

22. srpna 2012 v 12:35

Česká televize připravuje sérii televizních filmů s názvem Nevinné lži. V jednom z dílů, pracovně nazývaném Automechanik, se objeví Tatiana Vilhelmová a Vojtěch Dyk.

,,Podle tvůrců Terezy Kopáčové a Jana Vrabela půjde o příběhy, ve kterých malé lži mohou obrátit život naruby."
Více informací na kultura.idnes.cz

Petr Topič, idnes.cz

V září vyjde DVD filmu Sněhurka

22. srpna 2012 v 12:17

5. dubna vstoupil na plátna multikin Cinestar americký film s názvem Sněhurka (Mirror Mirror), kde se v hlavních rolích představila např. Lily Collins jako uprchlá princezna, Julia Roberts jako zlá královna nebo Armie Hammer v roli prince, kterého nadaboval Vojta Dyk.

3. září 2012 vychází film Sněhurka na DVD, které si můžete objednat na popron.cz.

Film Signál s Vojtou Dykem vyjde na DVD

1. června 2012 v 15:10

V červnu vyjde na discích DVD film Signál, kde hlavní role ztvárnili např. Vojtěch Dyk, Kryštof Hádek, Karel Roden či Kateřina Winterová.
V prodeji bude od 13.6., a to u společnosti Popron. Nyní je v předprodeji. Více na oficiálních stránkách popron.cz.

foto: bontonfilm.cz

Rytmus v patách na ČT1

13. února 2012 v 18:10


19.2.2012 od 22:20 bude Česká televize (ČT1) opět vysílat film režisérky Andrey Sedláčkové s názvem Rytmus v patách, kde hraje např. M. Šoposká, V. Kotek, B. Kohoutová, J. Meduna či V. Dyk.

foto: literarky.cz

Předpremiéry filmu Signál již zkraje února

29. ledna 2012 v 11:47

Premiéra filmu Signál je v kinech 16. února.
Pokud ale snímek s Vojtou Dykem a Kryštofem Hádkem v hlavních rolích chcete vidět dříve, zajděte na jednu z předpremiér, které se konají v Mulitikinech Cinestar. Po skončení projekce je chystána beseda s režisérem Tomášem Řehořkem a herci.

Více informací naleznete na cinestar.cz.

YouTube: FeelingMovies

Vojta Dyk a Kryštof Hádek ve filmu Signál

20. ledna 2012 v 15:07

16. února 2012 jde do kin komedie s názvem Signál od režiséra Tomáše Řehořka. V hlavních rolích se objeví Vojta Dyk a Kryštof Hádek, dále např. Bolek Polívka, Karel Roden, Kateřina Winterová či Jiří Menzel.

Děj se bude odehrávat v prostředí malé vesničky, kam technici Filos a Kája přijedou hledat nejlepší místo pro instalaci nové stanice pro příjem mobilního signálu.

20.6.2011: "Scénář je velmi dobrý. Nechci zatím moc předbíhat, protože mám radši, když se o věcech dopředu moc nemluví. Budu rád, když natočíme dobrý film, myslím, že k tomu předpoklady jsou. Tvůrčí i herecký tým je mladý, takže by to mohlo být takové čerstvé, lehké a nadýchané. Nechtěl bych, aby to byla upachtěná česká komedie," uvedl pro Mediafax Dyk.


Ženy v pokušení na Nově

3. listopadu 2011 v 16:24

V neděli 6. listopadu je na televizi Nova od 20:00 vysílán film režiséra Jiřího Vejdělka Ženy v pokušení, kde Vojta Dyk ztvárnil roli Jakuba.

Film Operace Dunaj v televizi

14. srpna 2011 v 11:45

Jednou z filmových rolí Vojty Dyka je role Pavla ve filmu Operace Dunaj. A právě tento snímek můžeme shlédnout v sobotu 20.srpna v 20:00 na televizi Nova.

Např. na tv.seznam.cz se nachází děj filmu a na YouTube je k vidění trailer.

Vojta Dyk v Soukromých pastech

4. srpna 2011 v 11:37

V současnosti televize Nova vysílá reprízy dílů Soukromých pastí a již teď je známo, že bude druhá řada, dále i třetí, pro níž jsou právě sestavovány scénáře.

Druhá řada je čtyřdílná a hned v první epizodě s názvem Útěk si zahrál Vojta Dyk.

Jakub je na začátku slibné kariéry fotografa, miluje Petru a chce si ji vzít. Do jeho plánů ale vstoupí ambiciózní Anežka, která se rozhodne, že Jakub je pro ni ten pravý a že s ním založí rodinu. Uspěje? A na jak dlouho?
Hrají: Vojtěch Dyk, Kristýna Podzimková, Barbora Poláková, Jiří Mádl, Petra Špindlerová, Luboš Veselý, Eva Režnarová, Helena Houdová, Luisa Vrabelová a další11:18 - Nové díly soukromých pastí budou o 15 minut delší než u první řady. Všechny díly jsou už dostříhané a hotové, sdělila Nova prostřednictvím živého vstupu šéproducentky tohoto dramatického cyklu. V podstatě tak už jde o televizní filmy.

11:13 - "Odvysíláme také nové premiérové díly Soukromých pastí," slíbil Andruško.

Vojta Dyk v připravované komedii Signál

21. června 2011 v 11:24

V srpnu se začne natáčet filmová komedie Signál pod taktovkou režiséra Tomáše Řehořka, kde se v hlavních rolích představí Kryštof Hádek a Vojta Dyk.

Děj se bude odehrávat v prostředí malé vesničky, kam technici Filos a Kája přijedou hledat nejlepší místo pro instalaci nové stanice pro příjem mobilního signálu.

"Scénář je velmi dobrý. Nechci zatím moc předbíhat, protože mám radši, když se o věcech dopředu moc nemluví. Budu rád, když natočíme dobrý film, myslím, že k tomu předpoklady jsou. Tvůrčí i herecký tým je mladý, takže by to mohlo být takové čerstvé, lehké a nadýchané. Nechtěl bych, aby to byla upachtěná česká komedie," uvedl pro Mediafax Dyk.

Komedie, kde se dále objeví např. Bolek Polívka, Karel Roden, Kateřina Winterová či Jiří Menzel, bude mít premiéru 16. února 2012.

20.6. v Televizních novinách na nově proběhla upoutávka (čas 15:40) - voyo.cz.

Rytmus v patách v New Yorku

17. června 2011 v 18:52

V New Yorku se nachází České centrum (Czech Centre), které 26.5. pořádalo akci, o které bychom se zde zaručeně měli zmínit.

Večer se jmenoval Rytmus v patách - Pocta Josefu Škvoreckému, kdy byl promítán film Rytmus v patách, který uvedla jeho režisérka Andrea Sedláčková. Následoval swingový koncert, přičemž Emil Viklický, který ke snímku složil hudbu, na piano doprovázel např. Margaretu Hruzu, Bereniku Kohoutovou, Mariku Šoposkou, Jana Medunu či Vojtěcha Dyka.Před vystoupením, foto Margareta Hrůza

Hudba z Žen v pokušení

4. října 2010 v 18:37
Falcon

Možná už jste natrefili na příležitost volně si stáhnout hudební motivy z filmu Ženy v pokušení.
A pokud ne, můžete právě teď z odkazů níže.


.
 
 

Reklama

admin DianaDufkova@seznam.cz | allstars.cz
činnost vykonávána za pomoci 49 přívrženců
web design: admin, foto z časopisu Xantypa (červen 2011), Jiří Turek
založeno [2] 2010Koncept-magazín, Interaktivní magazín o současné kultuře a umění určený pro tablety