Listopad 2013

NightWork představili klip k Písni o lásce

29. listopadu 2013 v 14:27 Kapely

Kapela NightWork před svým závěrečným koncertem stačila představit videoklip k písní z nového alba. Nese název PíseňOlásce a je k filmu Něžné vlny, kde jednu z rolí ztvárnil i Vojta Dyk.


NightWork se rozloučili megakoncertem

29. listopadu 2013 v 14:21 Kapely

Kapela NightWork má za sebou svůj poslední koncert - Čauki Mňauki Tour, který se odehrál ve vyprodané pražské O2 Areně 25. listopadu. Reportáž z této show přinesly např. VIP zprávy, na které se můžete podívat v archivu televize Prima Family (v čase 6:14).

foto: Tomáš Krist, lidovky.cz

NightWork předvedli píseň z alba Čauki mňauki na Českém slavíkovi

24. listopadu 2013 v 20:22 Kapely

23. listopadu proběhlo vyhlášení výsledků ankety Český slavík Mattoni za rok 2013. Vojta Dyk i kapela NightWork se dostali do úzkých nominací, avšak skončili ve svých kategoriích (skupina a zpěvák) na čtvrtých místech. Noční dělníci ale na slavnostním předávání cen vystoupili s písní z nového alba pojmenovanou Čauki mňauki.

Kompletní seznam vítězů najdete na ceskyslavikmattoni.cz.


Hlasujte pro NightWork v anketě Český slavík Mattoni

4. listopadu 2013 v 21:19 Kapely

V současné době je možné hlasovat pro kapelu NightWork v anketě Český slavík Mattoni. Slavnostní předávání cen se uskuteční 23. listopadu, přímý přenos bude vysílat televize Nova od 20:20. NightWork vystoupí v rámci celovečerního programu vedle Tomáše Kluse, Lucie Bílé, Richarda Müllera & Fragile, skupin Chinaski, Kabát a dalších. Moderátorem večera je Jan Kraus.

foto: Dan Materna

admin DianaDufkova@seznam.cz | allstars.cz
činnost vykonávána za pomoci 49 přívrženců
web design: admin, foto z časopisu Xantypa (červen 2011), Jiří Turek
založeno [2] 2010Koncept-magazín, Interaktivní magazín o současné kultuře a umění určený pro tablety