Červen 2013

Hlas Vojty Dyka na albu Laktační psychóza

25. června 2013 v 17:48 Novinky

Duo Bára Vaculíková a Léňa Yellow vystupující pod názvem Mateřská.com vydalo 1. června album Laktační psychóza. Deska obsahuje devět skladeb, z nichž v jedné - Dneska hlídá chlap - zpívá Dan Bárta a Vojta Dyk.

"Když Vojta Dyk nahrával svůj part ve studiu, byli s Táňou Vilhelmovou v nejvyšším očekávání. Nazpívaný text o proměně obývacího pokoje ve fotbalové hřiště se mu tak stal opravdovou realitou jen o pár dní později," řekla Bára Vaculíková pro koule.cz.

Více informací na materska.com, nahrávka na youtube.com.


foto: Nguyen Phuong Thao

Derniéra Kultovního představení je 16. června

16. června 2013 v 11:02 Divadlo

Dne 16. června se odehraje v pražském divadle La Fabrika derniéra Kultovního představení. S diváky se rozloučí jeho protagonisté Vojta Dyk a Jakub Prachař.

foto: archiv Skutr

Vojta Dyk přijde slavit fotbalové narozeniny

10. června 2013 v 17:35 Novinky

Populární osobnosti fotbalu Ivan Hašek (50), Vladimír Šmicer, Jan Koller a Jakub Kohák (všichni 40) budou slavit narozeniny v pražských Lipencích na hřišti Sokol Lipence 22. června. Pogratulovat a hrát fotbal přijdou například Pavel Horváth, Tomáš Galásek, Marek Jankulovski, Jiří Jarošík, Roman Šebrle, Tomáš Plekanec, Martin Dejdar, Vojta Dyk, Jakub Prachař a další. Dnem bude provádět Libor Bouček.
Celý program najdete na sokollipence.cz.


NightWork natáčí klip k novému songu

8. června 2013 v 11:17 Kapely

Kluci z kapely NightWork nedávno pustili do českých rádií svoji novou píseň s názvem 4-3-2-1 Tancuj, ke které v současné době natáčí klip. Noční dělníci se ve videoklipu, jenž představuje návod, jak se chovat ve společnosti, objeví v několika kostýmech a vedle řady známých osobností - jako např. Lukáš Příkazký, Agáta Hanychová, Ondřej Soukup či Ondřej Brzobohatý.

Video z natáčení můžete zhlédnout na kultura.idnes.cz a reportáž Tomáše Krause ve VIP zprávách ze 7.6. na play.iprima.cz.


Film Revival s Vojtou Dykem v kinech od 11. července

1. června 2013 v 14:12 Filmy

Na podzim minulého roku byla natáčena hudební komedie Alice Nellis s názvem Revival. Hlavních rolí se zhostili Bolek Polívka, Miroslav Krobot, Karel Heřmánek, Marián Geišberg či Vojta Dyk. Dále hrají Zuzana Bydžovská, Jenovéfa Boková, Lucie Žáčková, Jana Hubinská a další.

"Revival je tragikomedie o stárnutí, rokenrolu a o podvodu, který báječně vyšel tím, že se vůbec nepovedl. Čtyři hlavní hrdinové naplňují titul známé písně Jethro Tull "Too old to rock and roll but too young to die," prozrazuje režisérka Alice Nellis.

Film vstupuje do kin 11. července!


admin DianaDufkova@seznam.cz | allstars.cz
činnost vykonávána za pomoci 49 přívrženců
web design: admin, foto z časopisu Xantypa (červen 2011), Jiří Turek
založeno [2] 2010Koncept-magazín, Interaktivní magazín o současné kultuře a umění určený pro tablety