Březen 2013

NightWork vystoupili na Žebříku 2013

30. března 2013 v 11:42 Novinky

Kapela NightWork vystoupila na předávání hudebních cen Žebřík, kde se Vojta Dyk v kategorii Zpěvák umístil na třetím místě.
V záznamu České televize se noční dělníci představují s čtyřmi písněmi - Brazília, Hradu pán, Slunce v duši a Tepláky. Akce se konala 15. března v plzeňském Parkhotelu.Reportáž z koncertu V. Dyka, M. Žáčka a B-Side bandu v UFFO

24. března 2013 v 11:59 Kapely

Vojtěch Dyk, Michal Žáček a B-Side band vystoupili 21. března v rámci festivalu Jazzinec v trutnovském kulturním centru UFFO. Reportáž z vydařeného koncertu přináší redaktoři Trutnovinek Denisa Gumbírová a Pavel Cajthaml.


NightWork chystají Čauky Mňauky tour

24. března 2013 v 11:55 Kapely

Kapela NightWork připravuje Čauky Mňauky tour, na kterou nás láká prostřednictvím videa Čauky Mňauky na YouTube.


Vojta Dyk se stal Zpěvákem roku 2012

18. března 2013 v 20:35 Novinky

V sobotu 16. března byly v pražském Průmyslovém paláci vyhlášeny a předány Ceny Anděl 2012, o kterých rozhoduje Akademie populární hudby.
Vojtěch Dyk byl nominován v kategorii Zpěvák za album Live at La Fabrika, umístil se na 1. místě. Deska byla nahrána během koncertu s brněnským bigbandem B-Side band, se kterým Vojta Dyk vystoupil i na slavnostním předávání cen.
Přímý přenos vysílala Česká televize, záznam lze najít v iVysílání.


foto Petr Hloušek, Právo

Vojta Dyk a B-Side band vystoupí na Cenách Anděl 2012

15. března 2013 v 18:45 Novinky

V sobotu 16. března proběhne v pražském Průmyslovém paláci předávání hudebních cen Akademie populární hudby.
Ceny Anděl zahrnují celkem sedm kategorií, z nichž jedna je zaměřena na zpěváky. V této kategorii získali nominaci Boris Carloff, Richard Krajčo a Vojta Dyk - za album Live at La Fabrika - s bigbandem B-Side band, který během slavnostního večera vystoupí.
Přímý přenos od 21:15 bude vysílat Česká televize na prvním programu.Vojta Dyk vystoupí na Koncertě pro Andromédu

9. března 2013 v 18:40 Novinky

Real Top Praha ve spolupráci se společenstvím Androméda pořádají Koncert pro Andromédu, jehož výtěžek poputuje na výstavbu domova sv. Kryštofa pro seniory, který realizuje Společenství Androméda, o.s. ve Velké Chmelišné na Rakovnicku.

Na akci vystoupí Bára Basiková, Vojta Dyk, Aleš Brichta, Ota Balage, Matěj Ruppert, Bohouš Josef, Kryštof Michal, Zeurítia a Kamil Střihavka, jehož kapela Leaders bude provázet celým večerem.

Koncert se koná v Praze - 18. března v Retro Music Hall od 20:00.


Vojtěch Dyk přijal patronát nad ženským MS

9. března 2013 v 11:43 Novinky

Vojtěch Dyk se stal patronem ženského Mistrovství světa ve florbale, které se bude v České republice konat od 7. do 15. prosince 2013.

"Florbal jsem hrál od devíti let, to ještě nebyl tolik známý. Dokonce jsem se později dostal i na oficiální trénink Tatranu Střešovice, ale jelikož jsem si pořád v šatně zpíval a kluci se mi za to smáli, tak jsem s florbalem skončil a šel raději zpívat," přiznal Vojta Dyk.

Více informací na wfc2013.cz.

foto: realtoppraha.cz

Film Lež má rozbité auto s T. Vilhelmovou a V. Dykem v iVysílání ČT

4. března 2013 v 19:12 Filmy

Na začátku března (2.3.) vysílala Česká televize druhý díl z cyklu Nevinné lži, tentokrát film s názvem Lež má rozbité auto. V hlavních rolích se představili Táňa Vilhelmová a Vojta Dyk.

Pořad je uložen v iVysílání.

foto Petr Topič, idnes.cz
admin DianaDufkova@seznam.cz | allstars.cz
činnost vykonávána za pomoci 49 přívrženců
web design: admin, foto z časopisu Xantypa (červen 2011), Jiří Turek
založeno [2] 2010Koncept-magazín, Interaktivní magazín o současné kultuře a umění určený pro tablety