Únor 2013

Nightwork: Nová deska by mohla být dospělejší

27. února 2013 v 20:34 Rozhovory

Na stránkách hudebního časopisu Report byl zveřejněn rozhovor s Vojtou Dykem zaměřen na kapelu NightWork, která vystoupí na vyhlášení ankety Žebřík v plzeňském Parkhotelu, a to 15. března. Vojta Dyk byl nominován v kategorii Zpěvák roku.Vojta Dyk byl hostem rádia Frekvence 1

25. února 2013 v 12:00 Rozhovory

Vojta Dyk byl hostem dvojice Těžkej Pokondr na rádiu Frekvence 1, a to 19. února. Záznam (video, audio) je nahrán na frekvence1.cz.


Film Lež má rozbité auto s T. Vilhelmovou a V. Dykem bude v březnu vysílat Česká televize

22. února 2013 v 11:00 Filmy

Česká televize ve spolupráci se společností Salon Vrabel pro své diváky připravila cyklus komorních televizních filmů o osobních problémech i společenských fenoménech s názvem Nevinné lži.
Jedná se o sérii 8 filmů, přičemž první díl Pod hladinou bude vysílán v neděli 24. února. Druhý díl Lež má rozbité auto se na televizních obrazovkách objeví o týden později, a to 3. března. V tomto filmu hlavní role ztvárnili Táňa Vilhelmová, Vojta Dyk, Jitka Čvančarová, Matěj Ruppert, Boris Hybner a další. Režie se ujal Vojta Kotek, obsluhy kamery Pavel Berkovič a scénář napsal Petr Kolečko.
Více informací včetně naznačení děje najdete na ceskatelevize.cz.

Lež má rozbité auto - neděle 3.3., 20:00, ČT1


Vojta Dyk je nominován na Ceny Anděl 2012

19. února 2013 v 17:50 Novinky

Každoročně Akademie populární hudby hodnotí hudební počiny v podobě vydaných alb českých interpretů v minulém roce. Letos tomu nebude jinak. V současné době známe nominace, které byly zveřejněny 18. února na tiskové konferenci.
Ceny Anděl zahrnují celkem sedm kategorií, z nichž jedna je zaměřena na zpěváky. V této kategorii získali nominaci Boris Carloff, Richard Krajčo a Vojta Dyk (za album Live at La Fabrika - s bigbandem B Side Band).

Slavnostním předáváním cen, které proběhne 16. března v pražském Průmyslovém paláci, nás provede Leoš Mareš. Přímý přenos bude vysílán na České televizi.

Více informací najdete na cenyandel.cz.

foto: bsideband.cz

Hlasujte pro Vojtu Dyka v Óčko hudebních cenách

11. února 2013 v 19:19 Novinky

Do 24. února je možnost hlasovat v Óčko hudebních cenách 2012. V nominačním kole bylo úspěšných 20 adeptů, Vojta Dyk se umístil mezi čtyřmi nejlepšími v kategorii Zpěvák roku. Podpořte své favority na oficiálních internetových stránkách televize Óčko ocko.tv.

foto: Dalibor Puchta

Hlas Vojty Dyka v reklamě Dermacol

8. února 2013 v 11:37 Novinky

Česká kosmetická společnost Dermacol spustila 7. února televizní kampaň na svoji protivráskovou řadu Botocell a řasenku Nutri Lash Mascara. Hlavní tváří těchto spotů je Taťána Kuchařová, režírovali je F. A. Brabec a M. J. Kohout. Hlas spotu k řasence propůjčil Vojta Dyk.
Reklamy budou vysílány na kanálech Nova a Nova Cinema tři týdny.V. Dyk a J. Prachař moderovali Fotbalistu roku - tím se stal P. Čech

5. února 2013 v 12:31 TV pořady

4. února probíhalo v pražském paláci Žofín vyhlášení ankety Fotbalista roku 2012. Večerem provedli Jakub Prachař a Vojta Dyk. V průběhu slavnostního předávání cen na pódiu přivítali spoustu významných osobností, mezi nimiž byl např. J. Bosák, I. Viktor, M. Pavlata, T. Kalas nebo Petr Čech, který se již pošesté stal Fotbalistou roku. Na závěr zasedl i za bicí soupravu a společně s masérem národního týmu Eduardem Poustkou a kapelou NightWork zahráli píseň od skupiny Kabát.
Kompletní seznam výsledků je možné si přečíst na sport.cz.

Přímý přenos vysílala Česká televize, záznam pořadu je uložen v iVysílání.

foto: Vlastimil Vacek, Právo
admin DianaDufkova@seznam.cz | allstars.cz
činnost vykonávána za pomoci 49 přívrženců
web design: admin, foto z časopisu Xantypa (červen 2011), Jiří Turek
založeno [2] 2010Koncept-magazín, Interaktivní magazín o současné kultuře a umění určený pro tablety