Prosinec 2012

Závod o Hrad: Silvestrovský díl s Vojtou Dykem

31. prosince 2012 v 18:13 Novinky

,,31. 12. 2012 - Zpěvák a herec Vojtěch Dyk ohlásil kandidaturu na prezidenta, i když mu ještě zdaleka není čtyřicet. Co ho k tomu vede? Jak mu jde sport? A jak mu to sluší v trenýrkách? To vše v dnešním silvestrovském díle Závodu o Hrad."


foto: prezidyk.cz

Jubilejní Manéž Bolka Polívky se skupinou NightWork bude na ČT1

27. prosince 2012 v 17:11 TV pořady

Vojta Dyk a kapela NightWork se zúčastnili padesáté Manéže Bolka Polívky, která se konala 9. a 10. listopadu v brněnské hale Vodova. Dále byli přizváni Martha Issová, Anna Polívková, Jiří Macháček, cirkus JO - JOO.

Česká televize odvysílá záznam, a to 5. ledna od 20:00 na ČT1.

,,Velmi očekávaným hostem pro mnohé byla skupina Nightwork. Vedle hudebního vystoupení ovšem protagonisté skupiny Vojta Dyk a Jakub Prachař překvapili diváky Manéže scénkou ze života hmyzu."


V. Dyk a P. Čech se stali dalšími tvářemi projektu DreamCatcher

14. prosince 2012 v 16:04 Novinky

Vojta Dyk a Petr Čech se stali členy DreamTeamu, což je tým známých osobností, který inspiruje děti a mláděž od 11 do 21 let ke splnění jejich vlastního snu pod záštitou projektu DreamCatcher. Zpěvák a herec a jeden z nejlepších fotbalových brankářů se přidali k Báře Špotákové, Karlu Abrahamovi, Kristýně Leichtové, Lucii Vondráčkové, Michalu Novotnému a Radoslavu Bangovi. Tito lidé, kteří si svůj sen již splnili, se taktéž podílí na výběru vítězných snů.

Více informací na dreamcatcher.cz nebo volny.cz.

foto: Nadační fond Albert, Šmoulí paráda, srpen 2011

Vychází audiokniha Kvak a Žbluňk jsou kamarádi namluvená V. Dykem a J. Prachařem

12. prosince 2012 v 12:59 Novinky

12.12.2012 vychází audiokniha s názvem Kvak a Žbluňk jsou kamarádi. Nahrávka vznikla na základě stejnojmenné knihy Arnolda Lobela a je načtena Vojtěchem Dykem a Jakubem Prachařem.
Více informací naleznete na tympanum.cz.


NightWork v pořadu Partička

12. prosince 2012 v 12:41 TV pořady

Kapela NightWork se opět objeví v pořadu Partička, a to v pondělí 17. prosince od 21:20 na Prima Family.
Svoji návštěvou noční dělníci poctili protagonisty i diváky pořadu v silvestrovském díle, který byl naposledy vysílán 31.12.2011.

foto: ara, TV prima

Vojta Dyk odpovídal v on-line rozhovoru

7. prosince 2012 v 13:27 Rozhovory

6. prosince Vojta Dyk zasedl k serveru iDnes.cz, kde zodpověděl dotazy čtenářů. Dotazy a odpovědi jsou zveřejněny na kultura.idnes.cz.

foto: idnes.cz

Vychází CD z koncertů pro Michala Horáčka

5. prosince 2012 v 8:00 Novinky

Supraphon vydává album se záznamem koncertů, které se konaly na počest šedesátých narozenin Michala Horáčka na začátku října. Dvě CD ze dvou koncertů ve Státní opeře vyjdou 10. prosince 2012. Písně s texty Michala Horáčka zazpívali např. Lucie Bílá, Matěj Ruppert, Richard Müller, Aneta Langerová nebo Vojta Dyk.
Více informací a seznam skladeb najdete na rockandpop.cz.


Vojta Dyk na vánočních trzích v Praze

4. prosince 2012 v 12:37 Novinky

Na Staroměstském a Václavském náměstí v Praze se od 1. prosince do 1. ledna konají tradiční vánoční trhy.

,,6. prosince se stanou trhy na Staroměstském náměstí dějištěm vánočního filmu
Snímek Přijde letos Ježíšek? režisérky Lenky Kny přesně za rok přenese diváky do adventní Prahy se všemi jejími kouzly. Vánoční příběh jak má být, se začne točit v kulisách největších vánočních trhů v republice už tento čtvrtek 6. prosince. V prostorách tržiště se budou celý den pohybovat Josef Abrhám, Libuše Šafránková, Vojta Kotek nebo Vojta Dyk."

foto: narodni-divadlo.cz, Sněhová královna

Vojta Dyk na albu Michala Žáčka

1. prosince 2012 v 12:38 Novinky

Michal Žáček vydává nové album s názvem Beautiful day. Vystupují na něm i speciální hosté, a to Vojtěch Dyk, Tonya Graves, Ashley Slater a Dave Weckl.
První, ostravský, křest CD se uskuteční 12. prosince v Gongu během koncertu Vojty Dyka a B Side Bandu.


Představení Homo 06 je zpět na divadelní scéně

1. prosince 2012 v 12:01 Divadlo

Představení Homo 06, které vzniklo jako klauzurní projekt na DAMU, se vrací na divadelní prkna. Přesunuté z divadla DISK do divadla A Studio Rubín mělo premiéru 16. září 2008. Návrat inscenace se uskuteční v La Fabrice ve dnech 19. února, 20. února, 21. února.
Rezervace na lafabrika.cz.

Hrají: Pavla Beretová, Lukáš Příkazký, Vojtěch Dyk

Barva? Ultra Violence. Chuť? Lehce nakyslá. Vůně? Rozhodně čerstvý tulipány. A prognóza? Nejistá…

Sugestivní a osobní výpověď o problémech, ale i krásách života muže, který před ženami dává přednost zástupcům svého pohlaví. Autentická duhová koláž Daniela Špinara a Jany Sloukové o hledání toho druhého i sebe sama. Poučná čítanka homosexuální literatury (Chata v jezerní kotlině), antihomosexuální literatury (Bible) a jiné literatury (chat atd.) spojená se situacemi, které psal opravdu sám život. Divoká revue pro dva herce a jednu herečku. Pavla Beretová, Vojtěch Dyk a Lukáš Příkazký v představení, oceněném diváckou cenou festivalu Zlomvaz 2007. Obnovená premiéra inscenace, která vznikla původně jako klauzurní projekt na katedře činoherního divadla DAMU, ale nakonec se stala hitem loňské absolvenstské sezóny jako součást večera Mužské záležitosti.
www.astudiorubin.cz

foto: bezruci.cz
admin DianaDufkova@seznam.cz | allstars.cz
činnost vykonávána za pomoci 49 přívrženců
web design: admin, foto z časopisu Xantypa (červen 2011), Jiří Turek
založeno [2] 2010Koncept-magazín, Interaktivní magazín o současné kultuře a umění určený pro tablety