Říjen 2012

Nos častěji šálu, Vojtíšku

25. října 2012 v 11:29 Novinky

Ve čtvrteční příloze MF DNES s názvem Magazín DNES se nachází rozhovor s Vojtou Dykem a Radko Pytlíkem. Vychází 25. října 2012.


Vojta Dyk v časopise Instinkt: Rozhovor o zásadních životních změnách

25. října 2012 v 11:17 Rozhovory

V časopise Instinkt, díle, který vyšel 18. října, byl publikován rozhovor s Vojtou Dykem.

Není to tak dávno, co jste se nechal slyšet, že budete kandidovat na prezidenta České republiky. Nedělá vám starosti, že podle zákona se smí o tento úřad ucházet jen osoba, která již dosáhla předepsané věkové hranice čtyřiceti let?
Jedním z důvodů, proč jsem se rozhodl kandidovat na úřad hlavy státu, i když právně dosud nemohu, je právě onen nesmyslný zákon, který stanovuje věkovou hranici čtyřiceti let. Opravdu nevím, proč by devětatřicetiletý muž nemohl být stejně moudrý jako čtyřicetiletý. Člověk ucházející se o prezidentskou funkci by měl být samozřejmě plnoletý, ale jakékoli jiné věkové omezení ve mně vyvolává zděšení - tenhle naprosto špatný zákon má více do činění s omezováním svobody než se snahou zkvalitnit výběr nejlepšího prezidenta.Vojta Dyk na Radiožurnálu

24. října 2012 v 16:01 Novinky

Vojta Dyk byl hostem Radiožurnálu, a to 22. října od deseti hodin.

"Potřeboval jsem věřit svému hlasu," tvrdí herec a zpěvák Vojtěch Dyk o své minulosti a vývoji, kterým v hudbě prošel. Nejen o výuce zpěvu, ale také o vysokých tónech, kterých se dřív obával, a nových projektech s ním mluvila moderátorka Lucie Výborná.
rozhlas.cz

Záznam rozhovoru najdete na rozhlas.cz.


foto: Šárka Ševčíková

Vojta Dyk a B Side Band v pořadu Selebrity: Nové album a edice vín

24. října 2012 v 15:50 Novinky

Vojta Dyk se objevil v pořadu Rudy z Ostravy zvaném Selebrity. Byl vysílán na Óčku 23. října večer. Záznam najdete na ocko.tv.

Reportáž je věnovaná podzimnímu turné Vojty Dyka a brněnského big bandu B Side Band. Zmiňované bylo nové CD, ale i edice vín, o které se více dozvíte (popřípadě si můžete jednotlivá vína objednat) na vsvaltice.cz.

Album bylo pokřtěno a vinná edice představena 16.října v pražském divadle La Fabrika. Více informací a fotek z akce na bleskove.centrum.cz.

foto: bleskove.centrum.cz

Vojta Dyk bude hostem Radiožurnálu

21. října 2012 v 13:51 Novinky

V pondělí 22. října mezi 10. a 11. hodinou bude Vojta Dyk hostem Radiožurnálu. Otázky bude pokládat moderátorka Lucie Výborná, ale ptát se můžeme i my, posluchači, a to přes internetový formulář na rozhlas.cz.

foto: nightwork.cz

Rozhovor s Vojtou Dykem v časopise Instinkt

19. října 2012 v 15:59 Novinky

V právě prodávánem čísle časopisu Instinkt (vyšlo 18. října) se nachází rozhovor s Vojtou Dykem. Část si můžete přečíst na instinkt.tyden.cz.


NightWork pogratulovali Josefu Váňovi

14. října 2012 v 12:48 Kapely

,,Hodně netradiční gratulanty měl Josef Váňa po dojezdu Velké pardubické, ve které nedokázal přidat své deváté vítězství a nakonec dojel třetí. Legendární žokej, který za týden oslaví neuvěřitelné šedesáté narozeniny, si vyslechl písničku "Happy birthday" v podání skupiny Nightwork, ke které se přidal třeba i Ondřej Havelka."

Více informací na isport.blesk.cz nebo ceskatelevize.cz (část s NightWork zhruba od 350. minuty).

foto: isport.blesk.cz

Kapela NightWork pozdravila Karla Gotta

8. října 2012 v 12:19 TV pořady

V pořadu Jiřiny Bohdalové Zrcadlo tvého života se 5. října objevila kapela NightWork - přišla pozdravit Karla Gotta, který přijal pozvání.

Celý záznam najdete na play.iprima.cz, část s nočními dělníky na youtube.com.


NightWork v pořadu Zrcadlo tvého života

4. října 2012 v 16:20 TV pořady

V pátek 5. října televize Prima Family bude od 20:00 vysílat pořad Zrcadlo tvého života. Jiřina Bohdalová si tentokrát pozve Karla Gotta, kterého přijdou pozdravit i členové kapely NightWork.

Upoutávku můžete zhlédnout na play.iprima.cz.

admin DianaDufkova@seznam.cz | allstars.cz
činnost vykonávána za pomoci 49 přívrženců
web design: admin, foto z časopisu Xantypa (červen 2011), Jiří Turek
založeno [2] 2010Koncept-magazín, Interaktivní magazín o současné kultuře a umění určený pro tablety