Leden 2012

Premiéra klipu Nightwork - Signál

30. ledna 2012 v 16:38 Kapely

Kapela NightWork složila píseň s názvem Čekám na signál k filmu Signál.
Na klip se můžete podívat, a to na evropa2.cz.
Předpremiéry filmu Signál již zkraje února

29. ledna 2012 v 11:47 Filmy

Premiéra filmu Signál je v kinech 16. února.
Pokud ale snímek s Vojtou Dykem a Kryštofem Hádkem v hlavních rolích chcete vidět dříve, zajděte na jednu z předpremiér, které se konají v Mulitikinech Cinestar. Po skončení projekce je chystána beseda s režisérem Tomášem Řehořkem a herci.

Více informací naleznete na cinestar.cz.

YouTube: FeelingMovies

Nelegální stahování z internetu ubírá hudbě na hodnotě, říká zpěvák Vojtěch Dyk

24. ledna 2012 v 16:05 Rozhovory

"K pirátskému stahování muziky z internetu nedochází jen kvůli tomu, že lidé nemají peníze. To si alespoň myslí zpěvák Vojtěch Dyk, kterého Hospodářské noviny vyzpovídaly ke svému pondělnímu speciálu na téma pirátství a jeho vliv na hudební byznys."

Více na ihned.cz.

foto: čtk

Vojta Dyk a Kryštof Hádek ve filmu Signál

20. ledna 2012 v 15:07 Filmy

16. února 2012 jde do kin komedie s názvem Signál od režiséra Tomáše Řehořka. V hlavních rolích se objeví Vojta Dyk a Kryštof Hádek, dále např. Bolek Polívka, Karel Roden, Kateřina Winterová či Jiří Menzel.

Děj se bude odehrávat v prostředí malé vesničky, kam technici Filos a Kája přijedou hledat nejlepší místo pro instalaci nové stanice pro příjem mobilního signálu.

20.6.2011: "Scénář je velmi dobrý. Nechci zatím moc předbíhat, protože mám radši, když se o věcech dopředu moc nemluví. Budu rád, když natočíme dobrý film, myslím, že k tomu předpoklady jsou. Tvůrčí i herecký tým je mladý, takže by to mohlo být takové čerstvé, lehké a nadýchané. Nechtěl bych, aby to byla upachtěná česká komedie," uvedl pro Mediafax Dyk.Muzikál Obraz Doriana Graye na DVD!

13. ledna 2012 v 16:41 Muzikály

Společnost Na Kloboučku a divadlo Ta Fantastika vydává DVD se záznamem muzikálu Obraz Doriana Graye, který byl uváděn v letech 2006 - 2009.

Balení obsahuje dva disky, na každém je jiné herecké obsazení. Vojta Dyk, který v této inscenaci ztvárnil roli Adriana, je k vidění na disku 2.

Kompletní obsazení a informace naleznete na dvdodg.cz/info/ a dvdodg.cz/koupit/.

(15.12.2011) Dovolujeme si oznámit, že společnost Michala Pavlíčka Na Kloboučku s.r.o. vydala v těchto dnech dlouho očekávané 2DVD muzikálu divadla Ta Fantastika "OBRAZ DORIANA GRAYE".
Toto 2DVD je k dostání na pokladně divadla Ta Fantastika od čtvrtka 15.prosince 2011 za vánoční cenu 329,- Kč ( do 24.12.2011 ) a od 25.12.2011 za cenu 385,- Kč.
Další podrobnosti najdete na http://www.dvdodg.cz/tz/.

damaskameliemi.cz

Test: Co víte o Vojtu Dykovi

13. ledna 2012 v 16:20 Novinky

Chcete si prověřit své znalosti ohledně Vojty Dyka? Máte příležitost. A to v testu na Centrum.cz, který se skládá celkem z 18 dotazů.

Foto: Iva Marešová

Známí Češi opět pomáhají dětem

7. ledna 2012 v 11:17 Novinky

Před rokem byly v MF Dnes zveřejněny fotografie známých osobností s miminky z kojeneckého ústavu v Krči, kam putoval i výtěžek z vydražených snímků.

Na jedné z fotek byl, jak si možná pamatujete, i Vojta Dyk s malou Klaudinkou (článek Hodně štěstí, Klaudie!). Fotografie zvětšená na velkém plátně byla nakonec vydražena za 207 000 Kč.

Fotografka Nguyen Phuong Thao ve fotografování pokračuje. 5. ledna jsme se opět mohli kochat dojemnými fotografiemi, jejichž aukce proběhne 18. ledna na idnes.cz.

" Děti z loňského roku už mají dávno nové rodiny. A focením to neskončilo ani pro ty, kteří s nima pózovali. Jeden z nich, herec Vojtěch Dyk, se byl přesně po roce, mezi vánočními svátky, se svou partnerkou T. Vilhelmovou v kojeneckém ústavu podívat. "

... Někteří známí Češi byli při dražbě přítomni osobně. Několikrát zmiňovaný Vojtěch Dyk vzal hned po příchodu do ruky malou Klaudii a celé odpoledne ji nepustil z ruky.
" Potkal jsem tuhle holku a je to první holka, do které jsem se zamiloval na první pohled ", říkal a při odchodu se na ni naposledy podíval : " Ať jsi brzo doma. Jednou z tebe bude herečka ".


admin DianaDufkova@seznam.cz | allstars.cz
činnost vykonávána za pomoci 49 přívrženců
web design: admin, foto z časopisu Xantypa (červen 2011), Jiří Turek
založeno [2] 2010Koncept-magazín, Interaktivní magazín o současné kultuře a umění určený pro tablety