Srpen 2011

Plakát NightWork v časopise McSport

26. srpna 2011 v 11:02 Kapely

V časopise McSport se nachází plakát kapely NightWork.
Vydání si můžete prohlédnout i v elektronické podobě na copu.cz.Vojta Dyk na albu Český kalendář

24. srpna 2011 v 13:26 Muzikály

V současné době probíhá nahrávání Českého kalendáře Michala Horáčka.

Následující info z FB stránky Michala Horáčka a z oficiálních stránek umělce michalhoracek.cz:

30. červenec: Nahrávání balad Českého kalendáře zvolna nabírá na tempu. Dosud jsme natočili tři písně, které zpívají Viktor Dyk (Maturitní ples), Jiří Zonyga (Kdo neskáče, ten není Čech) a Ondřej Ruml (Žijeme v nádherné době). Do studia se chystají Vojtěch Dyk (Druhé slunce světa), Bára Basiková (Babí léto) a Kateřina Koščová (Štědrý večer), z nahrávek si vybírá i Jana Kirschner a Lucia Šoralová.

24. srpen: Vojta Dyk ve studiu
Pátou písní Českého kalendáře je Štědrý večer, duet Kataríny Koščové s Vojtou Dykem.
Domnívám se - a snad to není jen první dojem z natáčení - že tato píseň patří mezi ty nejosobitější z mých dosavadních autorských alb.

________________________________________________________________________________________

Letošní podzim bude plný Kudykama.
Kromě představení v ND Brno (18. a 19. 11.) přijede koncertní verze na pozvání do následujících měst:
26.11. JIHLAVA
27.11. Hradec Králové
1.12. ČESKÉ BUDĚJOVICE
2.12. KARLOVY VARY
7.12. OLOMOUC
8.12. OSTRAVA
15.12. LIBEREC
16.12. TEPLICE.

Foto Daniela Dostálková

Rozhovor s NightWork v Panenském Týnci

19. srpna 2011 v 10:37 Kapely

Na letošním ročníku Open Air Festival v Panenském Týnci, který se odehrál 11. - 13.8.2011, koncertovali i NightWork. Se třemi členy kapely byl poté uskutečněn rozhovor, který lze nalézt na YouTube.


Vojta Dyk zapojen do projektu Spotlight

18. srpna 2011 v 13:30 Novinky

V rámci hudebního festivalu Struny podzimu vznikl projekt Spotlight, který představuje mimořádné mladé talenty jak z českého území, tak i ze zahraničí.

Letos se Spotlight - klubová noc uskuteční 5.11. v pražském klubu Roxy / NoD za přítomnosti Roberta Glaspera, Ghostpoet, Dva, Vojtěcha Dyka a mnoha dalších!

Vstupenka je za 450 Kč a můžete ji objednat na oficiálních stránkách festivalu Struny podzimu, kde se dozvíte i více informací o projektu Spotlight.


Film Operace Dunaj v televizi

14. srpna 2011 v 11:45 Filmy

Jednou z filmových rolí Vojty Dyka je role Pavla ve filmu Operace Dunaj. A právě tento snímek můžeme shlédnout v sobotu 20.srpna v 20:00 na televizi Nova.

Např. na tv.seznam.cz se nachází děj filmu a na YouTube je k vidění trailer.


Přímý přenos Open Air Festivalu

12. srpna 2011 v 19:30 Novinky

V sobotu 13.srpna v 22:30 by měla kapela NightWork vystoupit na Oper Air Festivalu v Panenském Týnci.
Kdo neměl štěstí se na festival dostavit osobně, může si situaci kompenzovat přímým přenosem na iDnes.cz.Foto Martin Adam

Vojta Dyk pomaloval šmoulu

12. srpna 2011 v 12:28 Novinky

Jak jste již možná zaregitrovali, do kin vstupuje nový český film Šmoulové. Nemálo s ním souvisí projekt Šmoulí paráda Nadačního fondu Albert ve spolupráci s Nadací táta a máma. Projekt spočívá v pomalování šmoulích postaviček a jeho hlavním cílem je pomoci dětem z dětských domovů.

Pro pomalování bylo připraveno 20 šmoulů. Každého se chopila česká či slovenská významná osobnost (Vojta Dyk, Dagmar Havlová, Lenka Filipová, Lucie Vondráčková, Tatiana Vilhelmová, Bořek Šípek, Ondřej Brzobohatý, Meky Žbirka, Mahulena Bočanová, Leoš Mareš, Tereza Kostková, Jitka Čvančarová, Jaro Slávik, Jan Saudek, Dara Rolins, David Koller, Dominik Hašek, Aleš Valenta, Anna K. a skupina Elán) a společně s dětmi šmoulovi ušila nový barevný kabátek.

Pestrobarevné šmoulí postavičky byly vystaveny 10. srpna na Hlávkově mostě v Praze a od 31. srpna budou cestovat po obchodních centrech v České republice.

31.8. - 5.9. Plzeň
7.9. - 12.9. Praha, obchodní centrum Chodov
14.9. - 19.9. Liberec, obchodní centrum Nisa
21.9. - 26.9. Brno, obchodní centrum Olympia
28.9. - 3.10. Ostrava

10. října se bude konat dražba pořádána Nadačním fondem Albert, která proběhne prostřednictvím internetových stránek nadacnifondalbert.cz . Výdělek poputuje na nákup sportovních potřeb pro české dětské domovy.


"Za pomalování tohoto šmouly může oddíl č.1 letního dětského tábora Bartoška v čele s vedoucími Martinou a Pepou. Mé přičinění bylo pramalé. Spíš jsem z povzdálí pozoroval barevné řádění dětí, které se do tvorby pustily s náležitou vervou. Tento šmoula se nijak nejmenuje, jelikož jsem ho chtěl pojmenovat po všech dětech, které se na vybarvování podílely, ale ty si přály zůstat v anonymitě. Přeji mu, aby pomohl s takovou vervou, s jakou mu ti špunti vtiskli, věru poněkud originální duši," popisuje Vojta Dyk.Foto 1: Nadační fond Albert
Foto 2: Evano

Objednejte si suvenýr Homo sapiens nightworki

4. srpna 2011 v 18:47 Novinky

Pražská zoologická zahrada zveřejnila seznam suvenýru Homo sapiens nightworki, které lze na dobírku objednat na e-mailové adrese lukac@zoopraha.cz .

Výpis včetně cen a ukázkových fotografií v dolní části stránky se nachází na zoopraha.cz .

Koupí přispějete na konto zahrady Pomáháme jim přežít.

V první polovině září se taktéž uskuteční dražba obrazů od členů kapely NightWork. O ní více informací zde.

Autor fotografie: Jiří Herman, hermina.cz

Vojta Dyk v Soukromých pastech

4. srpna 2011 v 11:37 Filmy

V současnosti televize Nova vysílá reprízy dílů Soukromých pastí a již teď je známo, že bude druhá řada, dále i třetí, pro níž jsou právě sestavovány scénáře.

Druhá řada je čtyřdílná a hned v první epizodě s názvem Útěk si zahrál Vojta Dyk.

Jakub je na začátku slibné kariéry fotografa, miluje Petru a chce si ji vzít. Do jeho plánů ale vstoupí ambiciózní Anežka, která se rozhodne, že Jakub je pro ni ten pravý a že s ním založí rodinu. Uspěje? A na jak dlouho?
Hrají: Vojtěch Dyk, Kristýna Podzimková, Barbora Poláková, Jiří Mádl, Petra Špindlerová, Luboš Veselý, Eva Režnarová, Helena Houdová, Luisa Vrabelová a další11:18 - Nové díly soukromých pastí budou o 15 minut delší než u první řady. Všechny díly jsou už dostříhané a hotové, sdělila Nova prostřednictvím živého vstupu šéproducentky tohoto dramatického cyklu. V podstatě tak už jde o televizní filmy.

11:13 - "Odvysíláme také nové premiérové díly Soukromých pastí," slíbil Andruško.

admin DianaDufkova@seznam.cz | allstars.cz
činnost vykonávána za pomoci 49 přívrženců
web design: admin, foto z časopisu Xantypa (červen 2011), Jiří Turek
založeno [2] 2010Koncept-magazín, Interaktivní magazín o současné kultuře a umění určený pro tablety