Červen 2011

NightWork a Kudykam na České televizi

27. června 2011 v 16:46 TV pořady
26.6. se na České televizi objevil pořad Festivalové ozvěny, tentokrát zaměřen na 45. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, kde vystupovala i kapela NightWork (letos se zde kapela objeví 4.7. ve 22:00).

Shlédněte v iVysilani.cz.

A 24. června byl na ČT24 vysílán Hyde Park - s Michalem Horáčkem, tudíž byl zmiňován i Kudykam.

Shlédněte v iVysilani.cz.Vojta Dyk v připravované komedii Signál

21. června 2011 v 11:24 Filmy

V srpnu se začne natáčet filmová komedie Signál pod taktovkou režiséra Tomáše Řehořka, kde se v hlavních rolích představí Kryštof Hádek a Vojta Dyk.

Děj se bude odehrávat v prostředí malé vesničky, kam technici Filos a Kája přijedou hledat nejlepší místo pro instalaci nové stanice pro příjem mobilního signálu.

"Scénář je velmi dobrý. Nechci zatím moc předbíhat, protože mám radši, když se o věcech dopředu moc nemluví. Budu rád, když natočíme dobrý film, myslím, že k tomu předpoklady jsou. Tvůrčí i herecký tým je mladý, takže by to mohlo být takové čerstvé, lehké a nadýchané. Nechtěl bych, aby to byla upachtěná česká komedie," uvedl pro Mediafax Dyk.

Komedie, kde se dále objeví např. Bolek Polívka, Karel Roden, Kateřina Winterová či Jiří Menzel, bude mít premiéru 16. února 2012.

20.6. v Televizních novinách na nově proběhla upoutávka (čas 15:40) - voyo.cz.

Rytmus v patách v New Yorku

17. června 2011 v 18:52 Filmy

V New Yorku se nachází České centrum (Czech Centre), které 26.5. pořádalo akci, o které bychom se zde zaručeně měli zmínit.

Večer se jmenoval Rytmus v patách - Pocta Josefu Škvoreckému, kdy byl promítán film Rytmus v patách, který uvedla jeho režisérka Andrea Sedláčková. Následoval swingový koncert, přičemž Emil Viklický, který ke snímku složil hudbu, na piano doprovázel např. Margaretu Hruzu, Bereniku Kohoutovou, Mariku Šoposkou, Jana Medunu či Vojtěcha Dyka.Před vystoupením, foto Margareta Hrůza

Přes léto toho budu mít hodně

14. června 2011 v 15:41 RozhovoryKrátký rozhovor Pavla Urbana a Vojty Dyka pro Kulturní servis Plus.


Zkrocení zlé ženy ve VIP zprávách

8. června 2011 v 14:26 TV pořady

7.6. ve VIP zprávách na Primě byla reportáž o představení Zkrocení zlé ženy, které se bude odehrávat v rámci Letních shakespearovských slavností 2011 a kde se kromě Tatiany Vilhelmové a Romana Zacha v hlavních rolích bude objevovat i Vojta Dyk v roli Lucentia.


Vojta Dyk zapojen v projektu Čtení pomáhá

7. června 2011 v 16:42 Novinky

Vojta Dyk se zapojil do charitativního projektu Čtení pomáhá, který má za cíl navést děti a mládež na cestu ke knihám a pomoci těm, kteří to potřebují.

Projekt odstartoval 8. dubna a už se těší z velkých úspěchů.

"Nabízíme vám seznam krásných knih ke čtení, pro vaše pohodlí rozdělených do tří kategorií podle věku čtenářů. Až některou z knih přečtete, vraťte se k nám zpět. Poté, co odpovíte na pár otázek vztahujících se ke knize, získáte 50 korun.
Tuhle odměnu si nemůžete vyzvednout v hotovosti, můžete ji však věnovat někomu, kdo čeká na vaši pomoc. Třeba na výcvik pejska, který pomůže postiženému člověku, na speciální kolo pro maminku, která nemůže chodit, nebo na operace, které vrátí zrak africkým dětem."

(z oficiálních stránek ctenipomaha.cz)Vojtěch Dyk a Martin Písařík: Žáček a jeho žáčci

6. června 2011 v 18:15 Novinky
V aktuálním čísle časopisu Květy je zmínka o Vojtovi Dykovi a Martinu Písaříkovi, kteří namluvili audioknihu Aprílová škola, o níž se dočtete více zde.Po uložení obrázku do počítače a následném zvětšení je text čitelný.

Obrázek je od Dity Kr., které zasílám veliké díky.

"Nesnáším stereotyp"

2. června 2011 v 12:11 Rozhovory

V červnovém vydání časopisu Xantypa se nachází obsáhlý rozhovor Richrada Balouse a Vojty Dyka.

Obrázky na stránky poskytla Věrka M., které tímto zasílám vřelé díky.

admin DianaDufkova@seznam.cz | allstars.cz
činnost vykonávána za pomoci 49 přívrženců
web design: admin, foto z časopisu Xantypa (červen 2011), Jiří Turek
založeno [2] 2010Koncept-magazín, Interaktivní magazín o současné kultuře a umění určený pro tablety