Únor 2011

Vojta Dyk na Českém rozhlase

28. února 2011 v 16:34 Novinky
5. března na Českém rozhlase 2 je od 11:05 na programu pořad Tobogan, tentokrát Tobogan v pyžamu aneb s Cibulkou do světa. Hostem je Vojta Dyk, vysílání trvá 52 min.

Proběhly Ceny Anděl 2010, NightWork mají tři ocenění

24. února 2011 v 15:13 Kapely
23.2. v pražské Incheba Areně proběhlo předávání hudebních cen Anděl. Kapela NightWork byla nominována ve čtyřech kategoriích a tři ceny si odnesla. Kluci uspěli v kategoriích Skupina roku, Videoklip roku, Album roku a na 2. místě se umístili v Skladbě roku.
Kromě příležitosti přebírání cen se NightWork na pódiu objevili ještě dvakrát a to i přesto, že Vojta přebíhal z prken Národního divadla na holešovické výstaviště. Nejprve s písní Tepláky, poté Drevosústruhár.
Přímý přenos vysílala Česká televize a pořad uložila ve svém archivu.
"Dnes bude delší přestávka na Žebrácké opeře
Národní divadlo vyšlo vstříc České televizi a umožní o přestávce inscenace živé vystoupení Vojtěchu Dykovi v rámci ceremoniálu předávání Cen Akademie populární hudby Anděl 2010. Slavnostní přenos budou mít možnost diváci sledovat při projekci v sále. Děkujeme za pochopení."
.
Na závěr přidávám rozhovor s kapelou na kultura.denik.cz ;-).

Rozhovor Koule.cz a NightWork

22. února 2011 v 20:07 Kapely
Shlédněte rozhovor s kluky z kapely NightWork, kteří dorazili do redakce Koule.cz

"Kapela Nightwork dorazila do redakce Koule.cz na rozhovor. Nakonec si ale povídala spíš sama mezi sebou. Dozvíte se tak, co chlapci sledují během cesty na koncerty a jak snáší kritiku."


PS: Povšimněte si trika, co má Vojta na sobě ;-)
Hezké, že?


Vojto, děkujeme ;-)

Scénický rozhovor s Vojtou Dykem ve Švandově divadle spojen s předáním dárku

16. února 2011 v 20:22 Novinky

Již delší dobu jsme zde v Návštěvní knize, jak jste mohli zpozorovat, probírali (spíše probíraly) společnou akci, kde bychom případně Vojtu i něčím obdarovaly. Dohodly jsme se nápad  zrealizovat 15. února v pražském Švandově divadle na Scénickém rozhovoru s Vojtou Dykem.

Po dlouhém a složitém rozhodování jsme jako dárek zvolily červené triko s nápisy How to get to CARNEGIE HALL? (vpředu) a Practice, practice, practice ... and be a singer like me (vzadu). Dárková sada byla doplněna plakátem ;-)

Jakožto administrátorka stránek o Vojtovi Dykovi ;-) bych chtěla vřele poděkovat dámám, které se akce zúčastnily a podílely se na ní jakýmkoliv způsobem. Především poté tedy Lence B., která objednala tričko, Ivaně D., která ho od ní vyzvedla ;-) a v neposlední řadě posílám díky samozřejmě i Evě N., bez které by nebyl úžasný plakát!
Triko

NightWork tvrdí "Ústecký kraj = tepláků ráj"

15. února 2011 v 18:14 Rozhovory
19. února v DK v Ústí nad Labem se koná oslava 15. narozenin severočeského rádia Fajn North Music, kde kromě jiných gratulantů budou účinkovat i kluci z kapely NightWork.
Přečtěte si rozhovor na Denik.cz, kde se např. dozvíte o vzniku pohádky Tepláková chaloupka.

Vojta Dyk v časopise LOOK

12. února 2011 v 14:14 Rozhovory
V aktuálním čísle časopisu LOOK je obsažen rozsáhlý rozhovor s Vojtou Dykem.
Zde si rozhovor můžete přečíst v elektronické podobě.
1
Naskenované stránky časopisu na blog poskytla Evano, které posílám vřelé díky.


Představení UP END DOWN v televizi

10. února 2011 v 17:36 Divadlo
Mladé představení UP END DOWN z pražského divadla La Fabrika získává na populárnosti možná i proto, že se na televizních obrazovkách objeví každou chvíli.
5.2. jsme jej mohli vidět v novém pořadu Kulturama na České televizi a 10.2. krátkou reportáž o inscenaci obsahoval pořad Divadlo žije! na ČT2. Záznam by se měl na iVysilani.cz objevit každým dnem.
LaPutyka

NightWork vystupují na Andělech

8. února 2011 v 12:51 Kapely

Kapela NightWork byla nominována v Cenách Anděl 2010 hned ve čtyřech kategoriích - Skupina roku, Album roku (Tepláky aneb kroky Františka Soukupa), Skladba roku (Tepláky) a Videoklip roku (Tepláky).

2. kolo hlasování proběhne během slavnostního ceremoniálu, který se uskuteční 23. února v pražské Incheba Areně. Zde vystoupí např. David Koller, Lucie Bílá, Kryštof, Toxique, Xindl X, Lucie Vondráčková, Martin Chodúr, Embassy a NightWork.

Mezi akademiky (Akademie populární hudby) zasednou Lenka Filipová, Vašo Patejdl, Karel Holas a František Černý (Čechomor), Tonya Graves (Monkey Business), Petr Kolář, Marta Jandová, Kryštof Michal (Support Lesbiens), Peter Nagy, Igor Timko (No Name), Ilona Csáková, Petr Pečený, Jiří Škorpík a další.

Večer bude uvádět Ewa Farna a Tomáš Klus.

cenyandel.cz

Vojta Dyk účinkoval na Plese v Opeře

8. února 2011 v 12:04 Novinky

5. února se v Praze konal Ples v Opeře, jehož patronkou byla kambodžská princezna Norodom Arunrasmyová.

O půlnoci zde vystoupil brněnský bigband B Side Band a s ním Tereza Černochová a Vojta Dyk. Audio záznam si můžete poslechnout na nahraj.cz.

12

Fotka Vojty Dyka s malou Klaudií podruhé vydražena za 112 tisíc

5. února 2011 v 13:00 Novinky

3.2. probíhala na idnes.cz aukce fotografií známých tváří s miminky z kojeneckého ústavu v Krči. Snímek půlroční Klaudie a Vojty Dyka vydražil za 95 tisíc korun student s fiktivním jménem Šimon Procházka pro svoji sestru.

4.února probíhala druhá aukce přímo v kojeneckém ústavu, kde se získalo 501 tisíc. Druhá fotografie Vojty a Klaudinky zde byla vydražena sázkovou kanceláří Synot TIP za 112 tisíc korun.

"Já jsem potkal tuhle holku a je to první holka, do který jsem se zamiloval," řekl na úvod své dražby Dyk, který v náručí držel "svou" Klaudií a pak ji během celé dražby uspával. Od sestřiček ji dostal hned jak přišel, odevzdal ji až při odchodu. "Z tebe bude herečka," prorokoval malé Klaudii."

Doporučuji přečíst si článek o druhém kole dražby na idnes.cz!

Dan Materna

VOJTĚCH DYK & B SIDE BAND v Praze

5. února 2011 v 12:07 Kapely
21. a 22.3. 2011 se v brněnském Metro Music Baru uskuteční koncerty VOJTĚCH DYK & B SIDE BAND. Podrobnosti můžete nalézt v článku Vojta Dyk a B Side Band opět v Brně.

Přívětivá zpráva pro Pražany je ta, že koncerty VOJTĚCH DYK & B SIDE BAND se budou konat i v Praze, a to v divadle La Fabrika 30.4. a 1.5 od 20:00 za 300 Kč.

Více informací na lafabrika.cz.


Vojta Dyk na rádiu Impuls

4. února 2011 v 15:21 Novinky
4.2. byl hostem na rádiu Impuls v pořadu Haló, tady Impulsovi Vojta Dyk.
Video s rozhovorem lze nalézt na stránkách rádia - impuls.cz.
impuls8

Fotka Vojty Dyka a Klaudie vydražena za 95 tisíc

3. února 2011 v 17:15 Novinky
3. února proběhla na stránkách Idnes.cz aukce fotografií známých osobností s miminky z kojeneckého ústavu v Krči, které nafotila Nguyen Phuong Thao.

Snímek Ondřeje Synka s dvouměsíčním Radimem se vydražil za 36 tisíc, Marthy Issové s dvouměsíční Sylvií za 40 tisíc, manželů Landových s tříměsíčním Pavlíkem za 45 tisíc, Lejly Abbasové s dvouměsíční Andělkou za 42 tisíc a Vojty Dyka s šestíměsíční Klaudií za 95 tisíc korun.

Článek s podrobnými informacemi o dražbě naleznete na idnes.cz.

idnes.cz

Nominace na Žebřík 2010

1. února 2011 v 15:51 Kapely
Od 1. do 31. ledna jsme mohli zasílat své návrhy na nominace do ankety Žebřík 2010.
Nominační kolo probíhá od 1. do 28. února a poté již následuje slavnostní předávání cen, které se koná 4. března v DK Inwest Plzeň a na ČT1 bude vysílán 14. 3.

V loňském roce NightWork obsadili druhá místa v kategoriích Skladba s Globálním oteplováním a Objev. Letos jsou seznamy nominací zahlceny nápisy NightWork či Vojta Dyk v ještě větší míře :-). Tato jména se objevují skoro v každé kategorii (Skupina, Album - Tepláky aneb Kroky Františka Soukupa, Skladba - Tepláky, Videoklip - Tepláky, Zpěvák - Vojta Dyk, Objev - Vojta Dyk, Film - Ženy v pokušení)

A jací jsou soupeři? Zavítejte na stránky časopisu Report, kde se dozvíte i sms kódy jednotlivých nominovaných. Podpořit svého vyvoleného můžete odesláním sms zprávy na číslo 900 06 09 za 9 Kč.

Žebřík 2009
admin DianaDufkova@seznam.cz | allstars.cz
činnost vykonávána za pomoci 49 přívrženců
web design: admin, foto z časopisu Xantypa (červen 2011), Jiří Turek
založeno [2] 2010Koncept-magazín, Interaktivní magazín o současné kultuře a umění určený pro tablety