Leden 2011

La Putyka a UP'END'DOWN v Kultuře s Dvojkou

28. ledna 2011 v 18:06 Divadlo
25.1. na ČT2 ve 20:00 byl vysílán pořad Kultura s Dvojkou. Obsah dílu obsahoval reportáž o La Putyce a UP'END'DOWN.
Pořad se nachází na iVysilani.cz a podrobné info o něm najdete na ceskatelevize.cz.
idnes.cz

NightWork v pořadu Musicblok

25. ledna 2011 v 16:10
Ve čtvrtek 27.1. v 18:25 na České televizi (ČT2) je vysílán Musicblok, který bude obsahovat reportáž ze studia kapely Nightwork.

Pořad uvádí Cossiga a Nasty.

Bílina

Nightwork mají nominace v Cenách Anděl

25. ledna 2011 v 15:44 Kapely

Již proběhla konference, kde se rozdaly nominace na Ceny Anděl, o kterých rozhodli akademici z Akademie populární hudby.

Nejvíce nominací bylo uděleno chlapcům z NightWork. Název jejich kapely se vyskytuje ve čtyřech seznamech nominovaných osobností - Skupina roku, Album roku (Tepláky aneb kroky Františka Soukupa), Skladba roku (Tepláky) a Videoklip roku (Tepláky).
Kompletní soupis úspěšných umělců naleznete na oficiálních stránkách Cen Anděl.

2. kolo hlasování se uskuteční během slavnostního ceremoniálu, který proběhne 23. února v pražské Incheba Areně. Na České televizi ho bude možné sledovat v přímém přenosu.
Moderování se chopí Ewa Farna a Tomáš Klus.

Super.cz

La Putyka v Hradci Králové

23. ledna 2011 v 12:05 Divadlo

Cirkusová La Putyka pochází z pražského divadla La Fabrika, kde je každé představení během pár dnů beznadějně vyprodané. Je tedy poměrně náročné vstupenky odchytit a na inscenaci se dostat.

Možná i proto Rosťa Novák a další umělci navštíví mimopražany. Bude to 20. března v Hradci Králové od 20:00 v sále Filharmonie.

Lístky je stále možné zarezervovat, proto v případě zájmu neváhejte a zamiřte na www.hkpoint.cz.
Ceny vstupenek se pohybují od 320 Kč do 400 Kč, v La Fabrice je lístek za 450 Kč.

nekultura.cz

NightWork popřejí Fajn Radiu k 15. narozeninám

22. ledna 2011 v 11:15 Kapely

Fajn North Music
slaví své 15. narozeniny. Bude to oslava ve velkém stylu - na počest rádia se uskuteční Benátský karneval.

Oslava proběhne 19. února 2011 v Kulturním domě v Ústí nad Labem. Poblahopřát přijede Daniel Nekonečný, Petr Kolář, David Koller s kapelou, Verona, Davide Mattioli, The Boom (Beatles revival) a NightWork!

Ceny vstupenek se pohybují od 300 do 500 Kč.
Restaurace 300, - Kč
M.C. Klasic 300, - Kč
Malé přísálí 350, - Kč
Přísálí 450, - Kč
Velký sál 500, - Kč

"Zveme Vás na karneval s maskou i bez masky!!!" (fajnradio.cz)

Martin Adam

Vojtěch Dyk a Pavel Šporcl v Obecním domě

21. ledna 2011 v 16:58 Videa

Od 7.11. do 16.12.
probíhalo turné Pavla Šporcla s názvem Pocta mistrům - Generali turné 2010, což byla řada velkolepých koncertů za doprovodu symfonického orchestru, kde jsme mohli slyšet skladby např. od Itzhaka Perlmana nebo Jaschy Heifetza.
Jedním z hostů byl i Vojta Dyk, o čemž se můžete přesvědčit ve videu níže ;-). Záznam pochází z Obecního domu (30.11.).Franta Soukup a Honza Maxián v Nočním proudu

20. ledna 2011 v 15:30 Kapely

17. ledna 2011 od 23:00 jsme mohli slyšet na Českém rozhlasu v Nočním proudu rozhovor Miloše Skalky s Honzou Maxiánem a Františkem Soukupem.
Dozvíme se nové informace nejen o kapele NightWork a např. o klipu k písni Andělská dívka ;-).

Rozhovor na rozhlas.cz

Zde část vypovídající o klipu od juk_jana (které tímto posílám velký dík za svolení ke zveřejnění ;-)) :

MS - Miloš Skalka, FS - František Soukup, JM - Jan Maxián)
MS: .. my jsme poslouchali písničku Andělská dívka, chlapci já jsem slíbil, že se k té písni vrátíme, protože vy jste k ní natočili videoklip. Tak sem s ním, jak ten videoklip vypadá a uvádíte tu andělskou dívku v tom klipu na pravou míru, nebo jak je to?
FS: Je to tak, to je vlastně píseň, kterou my jsme opravdu dosložili a dotextovali a vlastně i natočili na naší dovolené na Rhodosu, kde jsme v létě hráli o velkejch prázdninách.
MS: Vy jste hráli na řeckém ostrově Rhodos?
JM: Ano, dva koncerty.
MS: Fotba nebo hudbu?
FS: Hudbu. Tam vzniknul vlastně českej, takovej klub, kterej vzápětí zkrachoval a my jsme si tam ještě zahráli společně s nějakýma dalšíma skupinama.
MS: Tak to byl ale úžasnej výlet.
FS: No...
JM: No byl...
FS: ..Takovej pestrej
JM: Když jsme přilítali na řeckej ostrov, tak jsme stále nevěděli, jestli budeme určitě bydlet, protože už zvěsti o tom klubu se dostaly až do Prahy. Takže jsme nevěděli, jestli nezkracoval ještě dřív, než jsme přiletěli, ale nakonec jsme to stihli ještě v průběhu.
MS: Dobře, stihli jste to v průběhu a co o tom klipu můžete říct?
FS: Tak je to další vlastně klip z naší desky, to by měl být druhej singl, vypuštěnej někdy myslíme si během dvou tří měsíců.
A je to klip, kterej pojednává o lásce jedné dívky k šesti chlapcům a je to takové spletité a je to celé tedy u moře, jak jsme naznačili. A snažili jsme se, aby byl klip opravdu hezký a cukrový, vypracovaná těla, opálení chlapci, k tomu památky, my tančíme, osaháváme se, ale jako sami. Viď jako ten prožitek hudební. Je to takovej jako by připomenutí Backstreet Boys, Boyzone a Take That a podobnejch...
MS: ..těchto chlapeckých formací.
JM: Vlající košile ... ve větru.
MS: Mě spíš jde o to, že vy jste vlastně poprvé vstoupili do podvědomí jako globální oteplení, písničkou Jsem gay a jak ta dívka se s tím vyrovná, když se zamiluje do šesti chlapců, ale evidentně zřejmě gayů.
FS: tady je to jinak, tady spíš bude mít problém vyrovnat se jeden z těch chlapců. Já ten příběh ještě nechci prozradit, ale je to příběh plný překvapení. A je to v podstatě trošku jako mexická telenovela. Hodně zvratů.

Jan Handrejch

Vojta Dyk a B Side Band opět v Brně

18. ledna 2011 v 16:10 Novinky

Vojta Dyk je na pódiu občas k vidění s brněnským dvacetičlenným bigbandem B Side Band. 14. června uskutečnili společný koncert v Metro Music Bar v Brně, v listopadu se sešli v hale Vodova při příležitosti konání projektu Tribute To Frank Sinatra.

Fanoušci se mají opět na co těšit, jelikož se 21. a 22.3.2011 v brněnském Metru budou konat koncerty VOJTĚCH DYK & B SIDE BAND.

Akce započnou půl hodiny po osmé večer, vstupenky budou od 24.1. v předprodeji v Indies, Student agency a BKC za 290 Kč na stání a 490 Kč na sezení.

Dalšími událostmi, kde nebude chybět B Side Band a Vojta Dyk, jsou Ples v Opeře naplánovaný na 5.2. (zde dvouhodinové vystoupení) a koncert 3. června v Mikulově v zámeckém sále v rámci festivalu Karla Krautgartnera. V obou případech očekávejme i Terezu Černochovou.

A na závěr dobrá zpráva i pro pražské: Na obzoru je koncert v Lucerna Music Bar nebo v Lucerně.

21. a 22. 3. 2011

NightWork lyžují v SuperSpy

16. ledna 2011 v 13:27 Novinky
Zmínka o klucích z kapely NightWork v časopise SuperSpy (na stránky poskytla Monika Winklerová - vřele děkujeme):

SuperSpy leden 2011


Po uložení obrázku do počítače a následném zvětšení je text čitelný.

Vojta Dyk na Plese v Opeře

15. ledna 2011 v 16:54 Novinky
5. února se v Praze opět koná Ples v Opeře. Stejně jako v loňském roce se zajisté bude jednat o velkou událost.

Hvězdou večera bude kambodžská princezna Norodom Arunrasmyová. Dále se zde objeví např. skupina 4TET a o půlnoci se návštěvníci mohou těšit na vystoupení Terezy Černochové a Vojty Dyka (v rámci koncertu Tribute to Frank Sinatra - 18.11.2010 v Brně).

Ples bude moderován Darou Rolins a Petrem Vondráčkem.

"Rádi bychom se vrátili k luxusu a noblese. To by mělo zaručit i účast světových a tuzemských celebrit, které budou ozdobou akce," řekla on-line deníku TÝDEN.CZ Zuzana Vinzens, mluvčí Plesu v Opeře.

Vstupenky lze zakoupit v kanceláři C&B Communication Group (Václavské náměstí 43, Praha 1, tel.: 224 247 201).

17

Na Kudykam v Brně jsou stále vstupenky

14. ledna 2011 v 17:45 Novinky

Lyrikál Kudykam (Michal Horáček - libreto, Petr Hapka - hudba), ač má ve Státní opeře Praha derniéru 16.1., se na jevišti objeví ještě - a hned několikrát.

Bude to na prknech Janáčkova divadla v Brně 3. a 4. června 2011.
Vojta Dyk se v roli Kudykama objeví v sobotních představeních 4.6. v 14:00 a 19:00 společně s Honzou Maxiánem jakožto Martinem.

Vstupenky si případní zájemci stále mohou zakoupit např. na TicketPortal.cz.
(více na oficálních stránkách Kudykamu kudykam.net)

kudykam.net

Vojta Dyk tváří věrnostního programu CineStar

11. ledna 2011 v 15:59 Novinky

Rádi navštěvujete multikina CineStar? Máte možnost zapojit se do věrnostního programu, díky němuž se Vám naskytne množství výhod, se kterými se můžete seznámit na internetových stránkách CineStar.

Další pozitivní zprávou je, že tvářemi CineStar Clubu je Martha Issová a Vojta Dyk!

Registraci lze provést na pokladnách CineStar za 50 Kč.

Pestré fotografie si v případě zájmu prohlédněte v galerii a video na Facebooku. ;-).

cinestar.cz

Klub Roxy dočasně uzavřen

7. ledna 2011 v 19:02 Novinky
Na základě doporučení "Rozhodnutí o zákazu užívání stavby" jsou prostory klubu Roxy (kde byl na programu muzikál Pornohvězdy, kde Vojta Dyk hrál roli zvukaře) a kavárny NoD dočasně uzavřeny.
Datum znovuotevření je zatím neznámé, ale všichni doufají, že to bude co nejdříve.
Celé oficiální tiskové prohlášení lze nalézt na stránkách Roxy.
nod.roxy.czHodně štěstí, Klaudie!

7. ledna 2011 v 16:41 Novinky

7. ledna vyšly v Magazín DNES (čtvrteční příloha MF DNES) fotografie známých osobností s miminky z kojeneckého ústavu v Krči.

Na snímcích, jejichž autorkou je Nguyen Phuong Thao (+ autorka nápadu společně se Zuzanou Vránovou), je Vojtěch Dyk s šestiměsíční Klaudií, Ondřej Synek s dvouměsíčním Radimem, Lejla Abbasová s dvouměsíční Andělkou, Martha Issová s dvouměsíční Sylvií a Daniel a Mirjam Landovi s tříměsíčním Pavlíkem.

Fotky se budou dražit 3. února na idnes.cz a peníze poputují do nemocnice, odkud děti pocházejí.

8

A co dospělci děťátkům popřáli:

Vojtěch Dyk → Klaudia: "Tak co bych ti popřál... Aby tě někdo vychoval a vzal si tě za vlastní. Až se tak stane, tak ti přeju, abys v životě dělala jen to, co tě baví, a abys to dělala pořádně. S takovou chutí, s jakou jsi mě dnes počurala."

Ondřej Synek → Radim: "Přeju ti hlavně zdraví, to je nejdůležitější. Pak štěstí - abys ho měl víc než na začátku. Aby sis vychutnal život a nepřemýšlel o tom, jaký jsi do něj měl start."

Lejla Abbasová → Andělka: "Přeju ti zaprvé co nejdříve rodinu, která se tě ujme. Zadruhé, aby ta rodina byla milující. A zatřetí, aby tvůj život nebyl zasažen žádnými dramatickými událostmi."

Martha Issová → Sylvie: "Drahá Sylvie, z celého srdce ti přeju, abys byla zdravá, aby ti do cesty vstoupila milující, radostná rodina, abys poznala, co tě baví a dělá šťastnou, a abys našla dobré přátele."

Daniel a Mirjam Landovi → Pavlík: "Přejeme ti, aby ses v životě dokázal prosadit v tom, v čem budeš chtít. A ať sám v sobě najdeš štěstí."


"Bylo to krásný, jedno z těch originálnějších focení. Malou Klaudii jsem si dokonce fotil i na mobil. Z jednoho úhlu vypadala jako malá opička, ale je to nejkrásnější miminko na světě. Byla roztomilá," řekl iDNES.cz Dyk.

1

Známí lidé pomáhají dětem

5. ledna 2011 v 11:48 Novinky

6. ledna v MF DNES (jako každý čtvrtek) najdeme Magazín DNES, který bude obsahovat fotografie známých osobností s miminky.

Jedná se o charitativní fotky, které půjdou 3. února na Idnes.cz do dražby a výtěžek se dostane do kojeneckého ústavu v Krči, odkud miminka na snímcích pocházejí.

"ZNÁMÍ LIDÉ POMÁHAJÍ DĚTEM. Vojtěch Dyk, Martha Issová, Lejla Abbasová, Ondřej Synek a manželé Landovi na unikátních charitativních fotografiích s miminky z kojeneckého ústavu. Autorka: Nguyen Phuong Thao. Už zítra. Fotografie bude možné v únoru vydražit a peníze půjdou právě kojeneckému ústavu v Krči." (Magazín DNES - TV)

Nguyen Phuong Thao

Tracyho tygr v Bio Oku

4. ledna 2011 v 17:20 Novinky
"Cyklus Bio Ucho, organizovaný ve spolupráci s vydavatelstvím Tympanum, se totiž bude věnovat audioknihám, tedy zvukovým nahrávkám literárního díla." (biooko.net)

Holešovické Bio Oko pořádá cyklus Bio Ucho, jehož součástí bude i audiokniha Tracyho tygr, kde Vojta Dyk čte roli Tracyho.

Přijďte tedy do Oka 9. ledna v 18:00 za 50 Kč.
tympanum.cz
Část první: Tracyho tygr
První díl cyklu Bio Ucho se bude konat v neděli 9. ledna od 18.00 a bude se věnovat nedávno vydané nahrávce americké kultovní novely s mimořádným hereckým obsazením Tracyho tygr. Audiokniha vydavatelství Tympanum znovu připomene půvabný příběh Thomase Tracyho, newyorského mladíka, ke kterému se jednoho dne připojí jako stálý společník tygr, na něhož mladík už od dětství čeká, aby v něm probudil lásku k dívce Lauře a naučil ho dalším důležitým věcem, jež potřebuje ke své proměně v muže. Nahrávka vznikla podle knihy Williama Saroyana Tracyho tygr, která u nás vyšla poprvé v roce 1980 za tehdejší osobní účasti Williama Saroyana (ten v kině osobně nebude). Toto vydání bylo doplněno známými ilustracemi Jiřího Šalamouna, kterými je opatřena i audioknižní vydání. Obsazení hlasů zahrnuje Vojtěcha Dyka, Marthu Issovou, Arnošta Goldflama, Ivana Trojana a další. Režie Jan Jiráň, hudba Dominik Renč, vypráví Lukáš Hlavica. Celková délka poslechu je 2 hodiny a 13 minut.Více o knize s ukázkou zde.
(biooko.net)

Rozhovor NightWork a čtenářů Rock & Pop

4. ledna 2011 v 16:36 Rozhovory
Rozhovor s kapelou NightWork (respektive s Jakubem Prachařem, který v tomto případě zastupoval celou kapelu) v lednovém čísle hudebního časopisu Rock&Pop na stránky poskytly Šárka Br. a Katharosss.
Vřele děkuji :-).
1
2
Po uložení obrázků do počítače a následném zvětšení je text čitelný.

NightWork na 4x4 Škoda Park

3. ledna 2011 v 17:57 Kapely

4x4 Škoda Park - zimní zábava na čtyřech kolech
Ještěd

Škoda Auto pořádá řetěz akcí s názvem 4x4 Škoda Park. Centrem dění je vždy lyžařský areál v horách po celé republice.

V rámci akce si návštěvníci mohou nejen zalyžovat, ale především si vyzkoušet v horských terénech žádané auto značky Škoda s pohonem všech kol.

Dnem provází Adéla Gondíková nebo Martin Dejdar. Ve 13:00 je vždy na programu živé hudební vystoupení, nejčastěji kapely NightWork (jinak Charlie Straight).

Start byl 18. prosince 2010 a konečná bude 6. března 2011. Na Lipně se začínalo, na Lipně se končí.

4x4 Škoda Park

Hlasování do ankety Žebřík 2010

1. ledna 2011 v 1:11 Novinky

1. ledna započalo na ireport.cz hlasování do ankety Žebřík 2010, jejíž vyhlášení se bude konat 4. března v DK Inwest v Plzni.

Bude probíhat dvoukolové hlasování. V lednu lze volit do všech deseti kategorií, v únoru potom pro některé z pěti nominovaných kandidátů.

Akci bude moderovat Klára Vytisková a Tomáš Hanák a Česká televize bude přenos vysílat 14. března na prvním programu.

Michal Sváček
admin DianaDufkova@seznam.cz | allstars.cz
činnost vykonávána za pomoci 49 přívrženců
web design: admin, foto z časopisu Xantypa (červen 2011), Jiří Turek
založeno [2] 2010Koncept-magazín, Interaktivní magazín o současné kultuře a umění určený pro tablety