Říjen 2010

Vojta Dyk v Medúze

31. října 2010 v 10:55 TV pořady
30. října se objevil Vojta Dyk v pořadu Medúza na České televizi, jež je moderován Klárou Vytiskovou. Probíhal s ním telefonický rozhovor, především o albu kapely Underworld.
Budou vysílány dvě reprízy, a to 4.11 v 19:05 a 5.11. ve 13:10.

Další fotky z natáčení Tepláků

29. října 2010 v 19:03 Kapely
Mazurka
Určitě jste zaregistrovali nový klip kapely NightWork k písni Tepláky.
I zde na blogu jsme mu věnovali nejeden článek.
Podívejte se na další fotky z natáčení na ireport.cz
.

Soutěž o vstupenky na Podzimní Sázavafest

29. října 2010 v 12:03 Kapely
13. listopadu proběhne v pražském kulturním centru Vltavská Podzimní Sázavafest, jehož program zahrnuje kromě vystoupení Mandrage či Lavagance i koncert NightWork.
Lístky za 240 Kč lze zakoupit do konce října v síti Ticketpro, poté se bude postupně cena zvyšovat, na místě budou vstupenky k mání za 350 Kč.
Vy ale, pokud jste zaregistrovaní na muzikus.cz, můžete o lístky (3x2) na akci soutěžit (do 8.11.).

Teplákový talent na Primě aj Jojce!

29. října 2010 v 11:25 TV pořady
Na oficiálních stránkách kapely NightWork se objevil poněkud záhadný článek, který upozorňuje na vysílání Česko Slovensko má talent v neděli ve 20:00 na Primě a Joj.
Doporučuji přečíst si ho ;-).

FB

.Pro ty, co neviděli či chtějí vidět ještě ;-):

http://www.stream.cz/video_world/zj3nxhRdZig

.

Ptejte se na cokoliv kluků z NightWork!

27. října 2010 v 11:59 Kapely
Bílina
Pokud Vás zajímá něco ohledně kapely NightWork, chcete se členů na něco zeptat, pochválit je či zkritizovat, posílejte dotazy do 12. listopadu na emailovou adresu jaspulak@volny.cz .
Odpovědi budou zveřejněny v prosincovém čísle časopisu Rock&Pop.

Pošlete fotku do profilu NightWork na FB

24. října 2010 v 14:43 Kapely
didu.blog.cz
NightWork přišli opět se zajímavým nápadem.
Vyzývají své fanoušky na Facebooku, aby jim do 31. října poslali fotku, kterou by umístili jako profilovou fotku na oficiální stránce kapely na FB.NightWork (Official) Pratele, tak jsme se rozhodli, ze nutne potrebujeme novou fotku na nas fb profil, nejlepe v teplakach, ze? ;) a nejlepe od vas! a nebude to zadarmo, muzeme vam slibit, ze odmena se vam bude libit...takze fotky sem nosenimteplakuzasvetovymir@gmail.com a muzete posilat az do 31.10. a pak nase nejprisnejsi porota zasedne a vybere... Tesime se ;)

30.10.: Pozor, uzávěrka soutěže o profilovou fotku již zítra! Takže nosenimteplakuzasvetovymir@gmail.com.
A že jste to vy, prozradíme co je ve hře: naše nové CD ;)

La Putyka na Slovensku

20. října 2010 v 17:04 Divadlo
laputyka.cz
Jak jistě víte, představení La Putyka zavítalo i na Slovensko a Vy se můžete podívat na reportáž slovenské televize TA3, kterou najdete na
ta3.com
.

Video z koncertu: Koule.cz koncert Nightwork 13.10. 2010

20. října 2010 v 11:28 Kapely
Máte možnost shlédnout video z koncertu kapely NightWork, kde bylo pokřtěno nové album.


.

Máte zájem o NW mikinu?

20. října 2010 v 11:13 Kapely
letohrad.eu
Na křtu desky Tepláky aneb Kroky Františka Soukupa 13. října v Incheba areně (akce, z které vyjde DVD a v polovině listopadu by měl být vysílán záznam na České televizi) si fanoušci NightWork mohli zakoupit zmiňované album a mikinu s logem kapely. Pokud jste už nechytli svoji velikost či u sebe neměli potřebný obnos peněz a máte zájem o mikinu v černé, modré nebo zelené barvě, zavítejte na gazella.eu/nightwork a můžete si objednat mikinu pánskou/dámskou ve velikosti XS, S, M, L z pohodlí svého domova.

Aktualizace 21.10.: Mikiny byly stáhnuty z prodeje, na uvedené internetové adrese se objeví opět tak za 3 týdny. A k mání budou pravděpodobně i trika a tepláky ;-).

Vojta Dyk je nominovaný na cenu Elsa

19. října 2010 v 16:40 Novinky
Jan Třeštík
18. října byly Českou filmovou a televizní akademií (ČFTA) zveřejněny nominace na ceny Elsa.

Mezi nominovanými lze nalézt i jméno Vojtěch Dyk. Je to v kategorii Původní televizní dramatická tvorba - herec za roli Dannyho Smiřického ve filmu Rytmus v patách.

"Ceny budou zveřejněny v polovině prosince," řekla ČTK Michaela Kunešová z ČFTA.

Pro případ Vašeho zájmu vkládám internetovou adresu televizniceny.cz, kde je k nalazení seznam nominací.

NightWork ve VIP zprávách

16. října 2010 v 11:17 TV pořady
15. října na Primě ve VIP zprávách jsme mohli shlédnout reportáž z megakoncertu NightWork, který se uskutečnil 13.10. v pražské Incheba areně a kde bylo pokřtěno nové album kapely.
Podívejte se na zprávy na stream.cz.
Martin Adam

Benefiční večer Světlo pro Světlušku

14. října 2010 v 12:48 TV pořady
ihot.cz
10.11. 2010 se uskuteční charitativní koncert nadace Světluška, jejíž patronkou je zpěvačka Aneta Langerová.

Přímý přenos budou moderovat Vojta Dyk a Viktor Preiss. Na podiu se objeví H. Maciuchová, M. Kubišová, K. Knechtová, T. Graves, Madfinger, Kühnův dětský sbor a nevidomé děti.

Večer bude přenášet Česká televize (ČT1) a Český rozhlas 1 - Radiožurnál.


Klip k písni Tepláky

13. října 2010 v 15:03 Kapely
Včera od 20:00 proběhl v pražské Incheba areně křest CD Tepláky aneb Kroky Františka Soukupa, kde bylo nové album k mání vedle mikin Nightwork. Na této akci se uskutečnila i premiéra nového klipu Tepláky, který můžete právě prostřednitstvím Youtube.com shlédnout.


A pokud Vás zajímají podrobnosti z natáčecího dne, zavítejte na tuto internetovou adresu!

Koule.cz: Vojta Dyk a Jakub Prachař - Náš cíl je teď oddechový čas

12. října 2010 v 15:45 Rozhovory
Koule.cz
Přečtěte si rozhovor Vojty Dyka a Kuby Prachaře na Koule.cz.

Domluvit se s dvojicí Vojta Dyk - Jakub Prachař na společném rozhovoru je skoro nadlidský úkon; veškerou energii teď kluci spolu s ostatními členy kapely Nightwork vrhají do příprav pražského křtu nové desky. Nakonec se scházíme v neděli večer v jednom podniku v centru města. Oba muzikanti jsou unavení, Vojta je navíc nemocný, i přesto ale s vtipem a ironií sobě vlastní popisují koncertní přípravy. Na humor dojde i ve chvílích, kdy docela vážně mluví o tom, že štěstí by rádi zkusili raději v zahraničí.

NightWork na Energy Globe Award ČR 2010

8. října 2010 v 18:48 TV pořady
Slavnostní vyhlášení českých "ekologických Oskarů". Moderují Jan Budař a Aneta Langerová. Účinkují: skupina Nightwork, D. Bárta s The Tap Tap orchestrem, Hradišťan s J. Pavlicou, vzdušní akrobaté z La Putyky, ohnivá show Pa-li-tchi a další.

Více informací na ceskatelevize.cz
Energy...

Česká televize (ČT1)
9.10.2010
21:00 - 22:35


Dykové mají smysl pro humor

8. října 2010 v 18:05 Novinky
Zajímá Vás, jak vypadal Vojta Dyk v mateřské školce? Věděli jste, že Vojta hrál i dívčí roli? Dozvíte se ale především informace o Vojtových předcích...
1

Večer s Nightwork před koncertem "Koule.cz koncert Nightwork"

7. října 2010 v 15:50 Kapely
Koule.cz strávila večer s NightWork a Vy máte možnost si přečíst či poslechnout rozhovor se členy kapely na koule.cz a youtube.com.
Koule.cz

Vojta Dyk hostem na turné Pavla Šporcla

6. října 2010 v 14:19 Novinky
Skvělý hudebník Pavel Šporcl chystá velkolepé turné - Pocta mistrům. Těšit se z koncertu budou moci obyvatelé několika měst v České republice.
V doprovodu symfonických orchestrů (dirigent Tomáš Koutník) uslyšíme skladby např. od Itzhaka Perlmana nebo Jaschy Heifetza. Jedním z hostů bude i Vojta Dyk.

sporcl

Dále Pavel Šporcl o svém turné říká: "Na turné Pocta mistrům chci vyprávět strhující příběh třech mých oblíbených virtuózů 20. století, kteří mě ovlivnili. Americký houslista Itzhak Perlman, u něhož jsem měl tu čest studovat, byl můj největší vzor, jeho neopakovatelný styl jsem obdivoval a obdivuji. Mým dalším vzorem byl Jascha Heifetz, jeden z nejlepších houslistů poloviny minulého století, jehož elektrizující tón se nedá s nikým zaměnit. A samozřejmě nemohu vynechat našeho vynikajícího houslistu Josefa Suka, vnuka Antonína Dvořáka, u kterého jsem odmalička obdivoval jeho vřelý tón."


tzjhdmdtu

Český slavík Mattoni 2010

6. října 2010 v 14:00 Novinky
slavík
V loňském ročníku ankety Český slavík Mattoni uspěl Vojta Dyk i kapela NightWork, která na slavnostním večeru vystoupila se svým songem Globální oteplování.

Rok se s rokem sešel a Český slavík Mattoni 2010 je tady. Hlasovat diváci mohou od 6. října úderem 12:00 do 21. listopadu. Jak zasílat své hlasy se dozvíte na oficiálních stránkách Českého slavíka.

Vyhlašování ankety proběhne ve Státní opeře Praha 27. listopadu a večerem, vysílaným na TV Nova, bude provázet Libor Bouček.

Křest desky NightWork se blíží

5. října 2010 v 16:02 Kapely
Petr Flíček
Jak jistě víte, 13. října od 19:00 v pražské Incheba Areně v Holešovicích se uskuteční koncert kapely NightWork, kde proběhne křest dlouho očekávaného alba Tepláky aneb Kroky Františka Soukupa.

Jako hosté této megashow vystoupí DJ Jirka Neumann a jeho 80' video - rozehřívací párty, Inflagranti (www.inflagrantimusic.cz), Bambini di Praga, přátelé z Cirk La Putyka a další.

Soutěže o vstupenky už sice skončily, ale lístky za 350 Kč lze sehnat na eventim.cz a ve všech Bontonlandech.

Podívejte se na upoutávku!


admin DianaDufkova@seznam.cz | allstars.cz
činnost vykonávána za pomoci 49 přívrženců
web design: admin, foto z časopisu Xantypa (červen 2011), Jiří Turek
založeno [2] 2010Koncept-magazín, Interaktivní magazín o současné kultuře a umění určený pro tablety