Srpen 2010

Rozhovor pro Rádio Impuls

26. srpna 2010 v 11:55 Rozhovory
Zajímá Vás, co si Vojta Dyk myslí například o politice, jak dopadl v sázce s Marthou Issovou, nebo jaké otázky by rád zodpovídal novinářům?
Zavítejte na stránky Rádia Impuls!
impuls4

Rozhovor pro Dokonalý svět

26. srpna 2010 v 11:10 Rozhovory
Určitě jste zaregistrovali, že od 1.září bude vysílán nový seriál Dokonalý svět, o němž už i zde na blogu padla zmínka.
Tentokrát nabízím rozhovor s hlavními protagonisty seriálu, včetně krátkého rozhovoru s Vojtou Dykem.Váš Oskar je svérázný módní stylista. Myslíte, že by vás tato práce bavila?
Záleží na tom, koho bych stylizoval.

Váš Oskar se promění v Mariina dobrého ducha. Věříte na duchy?
Když se občas dívám na přenosy z poslanecké sněmovny, tak věřím.

V Dokonalém světě jsou vykresleny výrazné ženské typy, většinou velmi suverénní a razantní. Nenahánějí vám trochu strach?
Naopak, výrazné ženské typy mi imponují, mohu k nim vzhlížet.

Dokonalý svět je hodně o módě, která se týká především žen. Jak jste se cítil v modelech, které vám kostýmní návrhářky připravily? Mohl jste ovlivnit, jak budou vypadat?
Mohl jsem do jisté míry ovlivnit, jak budou vypadat, a tudíž jsem se cítil skvěle. Některé kusy jsem si posléze pořídil i do svého šatníku.

Kdybyste si musel vybrat novou profesi, zvolil byste raději svět vysoké módy, nebo redakci módního časopisu?
Svět vysoké módy.

Která ze seriálových postav vám nejvíc přirostla k srdci a s kterou byste se naopak raději nechtěl ani setkat?
Na obě otázky musím odpovědět stejně - recepční ve skvělém podání Kristiny Lukešové.Všechny rozhovory si můžte stáhnout na stránkách Dokonalého světa.


Natáčení klipu k písni Tepláky

23. srpna 2010 v 14:08 Kapely

Kapela NightWork se rozhodla natočit klip ke svému songu s názvem Tepláky aneb Kroky Františka Soukupa, který se objevil na stejnojmenném albu, jenž bylo pokřtěno 13. října v pražské Incheba areně před zraky 4 500 diváků.

Jedna návštěvnice blogu mi ochotně poskytla své vlastní fotografie z natáčecího dne, jelikož na této akci byla jako pomocnice své maminky - kostymérky (DAF). Dokonce napsala i článek, který nám prozrazuje spoustu věcí o natáčení. Chtěla bych Mazurce (autorce fotek a článku) touto cestou vřele poděkovat!

Nové album pánů Hapky a Horáčka

18. srpna 2010 v 17:25 Novinky
Daniela Dostálková
Chystá se nové album Michala Horáčka a Petra Hapky! A směle můžeme tvrdit, že to bude album velmi jedinečné a zajímavé.
Nabídne totiž jen jednu píseň, ale v osmi interpretacích. Jedná se o skladbu s názvem Tante cose da veder, kterou můžeme znát z předchozího projektu Kudykam, kde ji na desce zpívá Vojta Dyk. Tentokrát ji uslyšíme i od Jarka Nohavici, Karla Gotta, Dana Bárty, Richarda Müllera, Kataríny Knechtové, Jiřího Suchého a Jiřího Pavlici.
Realizace desky je svěřena Ondřeji Brzobohatému a měla by vyjít v říjnu letošního roku.

Michal Kavalčík o Kudykamu

16. srpna 2010 v 12:22 TV pořady
musical.cz
15.8. byl opět vysílán na České televizi pořad Kultura.cz a následující den měl dopoledne reprízu. Pojednával o Alfonsu Muchovi a jeho Slovanské epopeji, na kritickou židli usedla redaktorka časopisu Reflex Darina Křivánková, aby zhodnotia dvě srpnové filmové premiéry - Salt, Seriózní muž. Byl nám představen zpěvák, herec a moderátor Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy a vyprávěl o svých rolích, i o té v lyrikálu Kudykam, z kterého nám byly puštěny ukázky, kde figuroval i Vojta Dyk.

O pohádce Micimutr v Televizi

13. srpna 2010 v 10:53 Novinky
V aktuálním čísle týdenního magazínu Televize je k nalezení článek o nové pohádce Micimutr, kde budeme moci vidět Vojtu Dyka jako prince.
Dozvíme se například bližší informace i režisérovi Vítu Karasovi, jací herci a jeké herečky se v zřejmě vánoční pohádce objeví a bude nám přiblížen i děj příběhu.

Komiks kapely NightWork v časopise Instinkt

12. srpna 2010 v 13:24 Kapely
Určitě víte, že kapela NightWork oplývá skoro neustále nejrůznějšími vtípky a zábavnými nápady. Jako příklad si můžeme uvést fotokomiks v časopise Instinkt z minulého týdne (konkrétní číslo vycházelo 5.srpna).
Příběh vypráví o objevení Anežky České a jejím poselství. Šťastným objevitelem je Indiana Dick a skupina archeologů. A jakže zní zmiňované poselství?
Nechte se překvapit!

(Doporučuji si obrázky uložit a texty přiblížit ;-).

1

Seriál Dokonalý svět od září ve vysílání

7. srpna 2010 v 17:24 Seriály
V září roku 2009 byl dotočen seriál Dokonalý svět, kde vedle Saši Rašilova, Jitky Čvančarové, Jany Hlaváčové či Terezy Brodské hraje i Vojta Dyk.
Seriál měl být vysílán už od začátku roku 2010, ale Nova ho zařadila do programu až na září. Diváci se mohou těšit na první řadu s otevřeným koncem. A samozřejmě na Vojtu Dyka v roli stylisty Oskara. Sledujme tedy seriál od 1. září každou středu ve 20:00 s výjimkou prvního vysílacího dne, kdy bude první díl kvůli Talentmanii přesunut na 20:55.
Podívejme se na upoutávku, která už běží v televizi.
A kdože je vlastně Oskar?
Dokonalý svět

NightWork ve VIP zprávách

6. srpna 2010 v 12:44 TV pořady
Jan Handrejch
5.8.2010 - jako každý všední den před osmou - proběhly na Primě VIP zprávy. Tento díl byl pro nás - příznivce Vojty Dyka - opět vyjíměčný. Mohli jsme totiž shlédnout reportáž o kapele NightWork a dozvědět se například, kde, kdy a v jakém oblečení kluci trénují kreace aerobiku.

Vojta Dyk ve VIP zprávách

5. srpna 2010 v 12:22 TV pořady
Super.cz
20.července 2010 jsme mohli shlédnout Vojtu Dyka v pořadu VIP zprávy na Primě a dozvědět se něco víc o nové pohádce Micimutr, která je ve fázi vzniku a kde Vojta ztvárňuje roli prince.


Vojta Dyk prý končí v Národním divadle

3. srpna 2010 v 11:29 Novinky
tyden.cz
Ten, kdo se snaží Vojtu Dyka bedlivě sledovat, už možná natrefil na informaci ohledně odchodu Vojty z Národního divadla. Už se na internetu objevila zpráva týkající se právě tohoto problému a vypadá to, že Vojta divadlo zřejmě opravdu opustí.
Na stránkách Blesk.cz a novinách Blesk z 3.8. se můžete dočíst, že Vojta z Národního divadla neodchází tak úplně docela, ale že v něm bude nadále fungovat jako host. Důvod k tomuto rozhodnutí je prý o tom, jak je poměrně náročné skloubit koncerty kapely NightWork s dalšími aktivitami jednotlivých členů. Především Vojta prý lehce komplikoval situaci díky svému stálému angažmá v Národním divadle.


admin DianaDufkova@seznam.cz | allstars.cz
činnost vykonávána za pomoci 49 přívrženců
web design: admin, foto z časopisu Xantypa (červen 2011), Jiří Turek
založeno [2] 2010Koncept-magazín, Interaktivní magazín o současné kultuře a umění určený pro tablety