Červenec 2010

Chat s NightWork

28. července 2010 v 21:08 Rozhovory
Mediafax
Pokud máte na srdci jakoukoliv otázku týkající se kapely NightWork, zeptejte se přímo jich! 29.července od 17:00 budete mít příležitost na chatu tyden.cz.
;-)

Vojta Dyk opouští kapelu

26. července 2010 v 11:13 Novinky
Médiastudia
26. července byla na internetu vypuštěna smutná zpráva o tom, že Vojta Dyk po několika letech účinkování v kapele T.O.P. Dream Company tuto hudební skupinu opouští. Důvodem je jeho velké pracovní vytížení. Novým členem se tedy s pravděpodobností stane Martin Růža, který s kapelou v minulosti spolupracoval.
Vojta se oficiálně rozloučí na SázavaFestu.


Mimořádné hlášení

17. července 2010 v 11:46

Na vědomost se dává, že v nadcházejícím týdnu nebudu mít bohužel možnost přístupu na internet. Tímto článkem bych se chtěla omluvit všem návštěvníkům blogu za svoji zhruba sedmidenní nepřítomnost a s tím se pojící neaktualizaci stránek.
Díky za pochopení. Oslavte Vojtovy narozeniny, mějte se krásně a skládejte básně (myšleno do soutěže o lístky na představení Kudykam - více na kudykam.net).  
(-:

Hlasujte pro nejlepší alternace

15. července 2010 v 11:43 Muzikály
ČTK
Určitě někdo z Vás navštívil lyrikál Kudykam a určitě někdo i kvůli Vojtovi Dykovi. Věřím, že se divákům v roli Kudykama zalíbil. To je patrné i v anketě, jejíž cílem je najít nejlepší alternace. Doposud vede sestava Vojtěch Dyk/Ondřej Ruml/Lucia Šoralová. Těmto ale na paty začínají šlapat Karel Dobrý/Ondřej Ruml/Petra Hřebíčková.
Anketa je nejspíš vytvořena kvůli záznamu lyrikálu na České televizi či DVD, který by měl být na podzim hotov.
Obsazení rolí můžete ovlivnit i Vy - hlasováním v anketě na oficiálních stránkách Kudykamu, a to do 10. září. Tehdy bude i vylosován hlasující jedinec, který obdrží vstupenky do lóže.

Charitativní fotbalová akce ve Dvorech

13. července 2010 v 18:00 Novinky

sip.denik.cz
V rámci MFF Karlovy Vary byla SK Buldoky Karlovy Vary na stadionu ve Dvorech v pondělí 5.7. pořádána charitativní fotbalová akce.

Utkaly se týmy Výběr Karlovarska a Real Top Praha. V prvně uvedeném mužstvu - v modrých dresech - byli k vidění např. Ivo Ulich, Josef  Němec, Robert Záruba a Vojtěch Dyk. V zelených dresech hráli např. Jan Velkoborský, Karel Tichota či Jiří Schveiner.

Zápas, který obohatil fond cystické fibrózy šekem na dvacet tisíc korun, skončil vítězstvím Real Top Praha v poměru 7:6.

sip.denik.cz
sip.denik.cz
Foto: sip.denik.cz

Dokument z festivalu v Přeštěnicích na Óčku

13. července 2010 v 13:25 TV pořady
Autor: Dalibor Puchta
Věřím, že máte zájem podívat se na reportáž z festivalu, kde účinkovala kromě dalších i kapela NightWork.
Hudební televize Óčko bude vysílat dokument z hudebního festivalu Přeštěnice 2010, kde noční dělníci vystoupili v sobotu desátého. Pořad se objeví na televizních obrazovkách v pátek 16.7. ve 20:00 a repríza poběží 17.7. od 18:00.
Konkrétního obsahu pořadu jsem se bohužel nedopátrala a tudíž nevím, zda se v něm NightWork objeví. Ale doufejme, že dokument vystoupení zahrne ;-).

Na ženě je dobrá nějaká vada, říká nová hvězda Vojtěch Dyk

8. července 2010 v 13:19 Rozhovory

Prohlédněte si fotografie od Dalibora Puchty a přečtěte si rozhovor Hany Biriczové a Vojty Dyka. Dozvíte se další zajímavosti ze života Vojty a dokonce padla zmínka i o jedné návštěvnici těchto stránek.


Vojta Dyk v pořadu O češtině

7. července 2010 v 12:33 TV pořady
tyden.cz
19.6. 2010 Česká televize vysílala pořad s názvem O češtině. Do placu byl hozen slovní přízvuk, mluva filmových kritiků. Hostem byl Vojta Dyk.
Díl je uchován na iVysilani.cz, kde se na něj můžete podívat.

Rozhovor v týdeníků Květy

3. července 2010 v 9:15 Rozhovory
tydenikkvety.cz
V čísle 19/2010 týdeníku Květy jsme mohli najít s Vojtou Dykem rozhovor, jehož část je uveřejněna na internetu.
Máte možnost si ji přečíst ;-).

Vojta Dyk opět v televizi

2. července 2010 v 12:13 TV pořady

3.7. je vysílán na České televizi (ČT2) v 22:30 pořad nesoucí název Divadlo žije!, kde opět bude k vidění Vojta Dyk. Obsah tohoto dílu si můžete přečíst na stránkách České televize.
10.7. na TV Barrandov v 21:55 nezapomeňte na Královny popu - pořad o galakoncertu hvězd na hradě Karlštejn, kde účinkuje i Eva Pilarová s Vojtou Dykem.
admin DianaDufkova@seznam.cz | allstars.cz
činnost vykonávána za pomoci 49 přívrženců
web design: admin, foto z časopisu Xantypa (červen 2011), Jiří Turek
založeno [2] 2010Koncept-magazín, Interaktivní magazín o současné kultuře a umění určený pro tablety